Filmy Star Wars si už niekoľko rokov získavajú milióny divákov a verných fanúšikov po celom svete. Podobne ako aj iné filmy, aj tu nájdeme objekty a postavy, ktoré sú vždy charakteristické a jedinečné pre daný film.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jedným z veľkého množstva podobných znakov je pri Star Wars astromechanický droid s označením BB-8. Tohto plachého, ale oddaného robota môžeš v zmenšenej verzii vlastniť aj ty, prípadne ho darovať na Vianoce svojim najbližším. BB-8 na diaľkové ovládanie sa predáva ako teplé rožky a vďaka dodaniu z nemeckého skladu vianočné sviatky stále stíhaš. V tomto prípade je BB-8 celý vyrobený z plastu, no to nemení nič na tom, že vzhľadom je takmer rovnaký ako originál z filmu.

Pre jeho ovládanie slúži špeciálne diaľkové ovládanie v tvare volantu z auta, ktorý funguje na vzdialenosť 5 až 10 metrov. BB-8 sa dokáže kotúľať akýmkoľvek smerom. Ovládať je možné aj otočenie hlavy, ktorá predvolene udržiava pozíciu na vrchole vďaka magnetom. Vianočnú atmosféru umocní navyše aj farebné podsvietenie a zvukové efekty.

Kúpiť BB-8 zo StarWars na diaľkové ovládanie za 15 € 
Zľavový kupón AJBB8

Napájanie prebieha pomocou 6 AAA batérií. Z toho 2 sú pre ovládač, a ďalšie 4 pre BB-8. Dodanie z nemeckého skladu stojí 9,21 € a zaberie 1-4 pracovné dni. Vďaka nášmu špeciálnemu kupónu AJBB8 ti cena produktu klesne o 8,6 €, čím skoro úplne vykompenzuješ náklady na dopravu. Výsledná cena s dopravou je necelých 24 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Študujem na Minerva Schools at KGI v San Franciscu. Okrem písania článkou sa venujem tvobe najčastejšie webových stránok a práce s dátami. Aktuálne používam Xiaomi Mi6. V prípade otázok sa ma môžeš kontaktovať na [email protected]