Battlefield 1 sa čoskoro dočká expanzie nazvanej In the Name of the Tsar. Spoločnosť Electronic Arts prostredníctvom sociálnej siete Twitter potvrdila, že hráči sa môžu tešiť aj na nových vojakov ženského pohlavia. 

V prípade nových ruských jednotiek sa tak bude jednať o prvé vojačky v Battlefieldu 1. Prvý ruský Ženský prapor smrti bol jednou z niekoľkých ruských jednotiek, ktoré vznikli po februárovej revolúcii, s ktorou súviselo zvrhnutie cisára Mikuláša II. Pôvodne boli vytvorené na propagandistické účely, avšak neskôr bol pri akcii počas Kerenského útoku, ktorý sa konal v lete roku 1917. Keď útok začal, ženy išli ako prvé, zatiaľ čo muži sa držali vzadu. Následne sa dostali na nemecké územie, kde ale boli nútené odísť, keďže pomocným silám sa nepodarilo prísť.Nenechaj si ujsť
Chlapec si kúpil použitú hru GTA V. Po rozbalení ho čakalo nemilé „drogové“ prekvapenie

Neskôr v tom istom roku bola jednotka stiahnutá z boja zo strany bolševickej vlády a nakoniec sa rozpadla „v dôsledku rastúceho nepriateľstva od mužských vojakov, ktorí neznášali ženských dobrovoľníkov, kvôli zabráneniu ustupovania.“ Irónia, no nie? EA taktiež oznámilo, že funkcia Premium Friends umožní majiteľom Battlefield 1 Premium Pass hrať exkluzívne multiplayerové mapy aj s kamarátmi, ktorí ešte Premium Pass nevlastnia. Táto skúšobná doba bude trvať do 10. júna, čo je aj obdobie, kedy EA plánuje odhaliť viac informácií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP