Aktualizované 18. mája 2024:

Premiéra nového, v poradí už štvrtého, prídavku akčno-komediálnej série Bad Boys sa blíži a marketingová kampaň vrcholí. Štúdio Sony Pictures teraz fanúšikov láka na návštevu kina ďalším vydareným trailerom.

Bad Boys: Na život a na smrť do kín dorazí už na začiatku júna a patrí k najsľubnejším akčným novinkám tohto roka. Dvojica svojráznych a nekompromisných členov policajného zboru v Miami bude čeliť doposiaľ svojej najťažšej skúške. Mike a Marcus sa budú snažiť očistiť meno svojho zosnulého náčelníka, popritom sa však sami ocitnú na opačnej strane zákona.

Dvojica sa v novej snímke bude snažiť odhaliť zradcu vo vlastných radoch, pomôže im pri tom aj špeciálny tím AMMO, ktorý bol predstavený v predchádzajúcom filme. Trailer presne zapadá do šablóny značky, čo znamená, že sa opäť môžeme tešiť na štýlovú akciu, hromadu prestreliek a naháňačiek za sprievodu neustále hláškujúcich ústredných postáv.

Bad Boys: Na život a na smrť v kinách štartujú 6. júna, nebudú to však mať jednoduché. Toto leto je na nové blockbustery nesmierne bohaté a fanúšikov filmu čakajú hody, aké tu neboli už pár rokov. Viac v našom prehľade.

Pôvodný článok: Nestarnúca policajná dvojica z Miami je späť a s ňou aj hláškami nabitá akcia. Filmoví Bad Boys sa vracajú už vo svojom štvrtom pokračovaní a prvý trailer ukazuje, že hlavní hrdinovia na dôchodok ešte rozhodne nepomýšľajú.

Zlí chlapci sú skutočne zlí

Drogový svet v meste Miami nespí a s ním ani práca drsných policajtov. Will Smith sa po fackovacej afére na Oscaroch opäť vracia preplieskať zločincov ako Mike Lowrey a sekundovať mu bude Martin Lawrence v podobe parťáka Marcusa Burnetta, ktorý okrem zločincov musí už tradične bojovať  aj so svojou životosprávou.

Obľúbená filmová dvojica v novom trailery dokazuje, že ani po takmer 30 rokoch od svojho prvého stretnutia nemá núdzu o hlášky. Ukážka je prešpikovaná ako šialenou akciou, tak aj dokonalými zábavnými momentmi.

Okrem toho štvrté pokračovanie s podtitulom Bad Boys Ride or Die odhaľuje prvé zaujímavé príbehové detaily, ktoré hlavných hrdinov hádžu do úplne iných vôd, na aké boli doteraz zvyknutí. Pátranie po zločincoch totiž vymenia za boj o prežitie na nesprávnej strane zákona.

Dôvodom má byť zvrtnutá akcia, ktorou chceli očistiť meno zosnulého kapitána Conrada Howarda (Joe Pantoliano). Ten sa vracia po troch dieloch aspoň krátkym kameom v malej videonahrávke.

TMDB

Okrem neho sa vo filme objavia z predošlej časti aj Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens či Jacob Scipio. Do režisérskeho kresla sa rovnako vracajú autori úspešnej trojky Adil El Arbi a Bilall Fallah. Snímka bude v našich kinách uvedená 6. júna.

Bude z toho nová séria Rýchlo a zbesilo?

Séria Bad Boys začala ešte v roku 1995 a okamžite sa stala vstupenkou do akčného Hollywoodu pre režiséra Michaela Baya (Skala, Transformers).

Trýzniteľ fanúšikov kvalitných scenárov a zároveň modla pre milovníkov akcie sfilmoval aj jeho pokračovanie v roku 2003, ktoré však svojím prestreleným a uleteným konceptom nahnevalo mnoho jeho verných fanúšikov a snímka tak ostala v kinách výrazne za očakávaniami.

TMDB

Keď sa objavila správa o znovuzrodení série, hladinu záujmu u fanúšikov to nijak výrazne nezvírilo. Tretie pokračovanie s podtitulom „Bad Boys for Life“ sa však stalo v roku 2020 jedným z vôbec najpríjemnejších filmových prekvapení roka.

Vďaka kvalitnému scenáru, správne dávkovanej akcie a humoru tak prvotne plánovaný rozlúčkový outsider vzkriesil sériu natoľko, že vznikajú obavy, aby sa množstvom pokračovaní nezačala približovať k franšíze Rýchlo a zbesilo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú