Necelé dva týždne nás delia od premiéry jedného z najviac očakávaných filmov tohto roka. Zároveň pôjde o najdrahší film, aký sa kedy natočil a objaví sa v ňom rekordný počet superhrdinov.

Štúdio Marvel je tu s nami už 10 rokov a toto výročie sa rozhodlo patrične osláviť. Film Avengers: Infinity War sľubuje veľkolepé divadlo, aj vďaka tomu, že všetky scény boli natočené IMAX kamerami. Tešiť sa môžeš aj na viac ako 2,5 hodín zábavy a akcie, ktorú ponúkne hneď niekoľko hereckých hviezd. Hovorí sa pritom až o 67 postavách, pričom sa medzi nimi bude nachádzať minimálne 24 hrdinov.

Rekordný záujem o vstupenky

Tieto a mnohé ďalšie informácie naznačujú, že sa je rozhodne na čo tešiť. Niet pre to divu, že sa ho fanúšikovia snažia vidieť medzi prvými, čo spôsobuje rekordný záujem o vstupenky. Aj keď do premiéry ostávajú takmer dva týždne, už teraz počet predaných lístkov prekonal rekord, keď sa ich predalo viac, než na posledných 7 marvelových filmov dokopy.

Zároveň je to tiež film, na ktorý sa práve naň predalo počas apríla najviac lístkov. Je tak viac než pravdepodobné, že hranica zárobku 200 miliónov dolárov za víkend (v Amerike) bude prekonaná. Podobná situácia je aj u nás, keď sa lístky na predpremiéru a premiéru míňajú raketovou rýchlosťou. Všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o veľkolepé finále, v ktorom bude kopec akcie a je možné, že svet komiksových filmov príde aj o niektorých hrdinov.

Nenechaj si ujsť!
6 dôvodov, prečo je Avengers: Infinity War najväčší film všetkých čias a nemal by si ho zmeškať v kinách

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú