Aj vy ste majiteľom poškodeného zariadenia značky Huawei alebo Honor a s jeho opravou si neviete dať rady? Bojíte sa neodbornej opravy v neautorizovanom servise? Nechce sa Vám čakať zákonných 30 dní, aby ste mohli byť opäť mobilní? Máme pre Vás skvelú správu! Odteraz je FixServis autorizovaným partnerom značky Huawei a Honor!

Spoločnosť Huawei je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich firiem v telekomunikačnom odvetví. V posledných rokoch mobilné zariadenia Huawei a Honor zaznamenávajú výrazný pokrok. Spoločnosť Huawei vďaka masívnej globálnej expanzii vo sfére smartfónov a tabletov dosahuje obrovské úspechy. Trikrát po sebe sa dostala medzi prvých 50 najhodnotnejších značiek v celosvetovom merítku a zároveň je tretím najväčším výrobcom smartfónov na svete.

Z našich skúseností vieme, že žiadne zariadenie nie je nepokaziteľné. Majiteľov smartfónov aj iných smart-zariadení od značiek Huawei a Honor stále pribúda. S počtom zariadení rastie aj dopyt po kvalitnom servise. FixServis sa stal v roku 2018 oficiálnym servisným partnerom Huawei a Honor.

Pre zákazníkov FixServisu to znamená výrazný pokrok v kvalite opráv (kvalitnejšie náradie, schémy a technická podpora od výrobcu), garanciu montáže originálnych dielov a to najdôležitejšie pokračovanie záruky od výrobcu po servisnom zásahu vo FixServise. Servisný cenník pozáručných Huawei a Honor opráv nájdete online.

Odporúčame vyvarovať sa neautorizovaným servisným kioskom, ktorých najväčším lákadlom je expresne rýchla oprava. Po ich servisnom zásahu Vám totiž padá záruka na Vaše zariadenie. Navyše často využívajú nekvalitné neoriginálne náhradné diely, ktoré Vám môžu v konečnom dôsledku ešte viac poškodiť Vaše zariadenie.

Vaše poškodené zariadenie môžete osobne odovzdať až 5x v Bratislave a 1x v Nitre v autorizovanom servise Huawei a Honor, kde Vám zariadenie diagnostikujú certifikovaní technici a opravia tak rýchlo, ako to len bude možné.

Ak Vám pracovná vyťaženosť alebo iné okolnosti nedovolia odovzdať zariadenie osobne, môžete si cez jednoduchý formulár objednať kuriéra, ktorý Vaše zariadenie doručí za Vás. Tento spôsob doručenia môžete využiť v rámci celého Slovenska. Tiež môžete svoje zariadenie poslať aj poštou priamo do autorizovaného servisného strediska Huawei a Honor.

V Bratislave máte tiež možnosť bezplatnej doplnkovej služby, ktorou je FixPohotovosť. Nemusíte nikam chodiť, stačí zavolať a opísať závadu. Technik z FixServisu si pripraví potrebné diely, sadne do auta a príde priamo k Vám domov alebo do kancelárie.

Spoločnosť FixServis vykonáva servis a opravy elektronických zariadení už od roku 2013. Vaše zariadenie sa dostane do rúk certifikovaným profesionálom. Svoje dlhoročné bohaté skúsenosti nazbierali opravou viac ako 60 000 rôznych elektronických zariadení. Servis vykonávajú expresne v čo najkratšom čase a v prípade skladovej dostupnosti potrebných náhradných dielov už v priebehu jedného dňa.

Ak svoju opravu odkladáte, pretože si neviete predstaviť fungovanie bez telefónu kvôli pracovným či iným záležitostiam, vo FixServise mysleli aj na Vás. Na obdobie, keď bude Vaše zariadenie v oprave, Vám bezplatne zapožičajú náhradný mobil.

A ako to vlastne prebieha?

Prídete na pobočku, na ktorej vyškolenému personálu opíšete závadu Vášho zariadenia. Personál s Vami spíše servisný protokol a prevezme zariadenie (v prípade záručnej opravy aj záručný list/doklad o kúpe). Následne sa Vaše zariadenie dostane na stôl certifikovaným technikom, ktorí ho najskôr dôkladne diagnostikujú.

Po odhalení príčiny poruchy sa pustia do jeho opravy s použitím originálnych dielov. Po dokončení servisu skontrolujú svoju prácu vykonaním funkčných testov a vyhotovia záznam o servisnom zásahu. Následne Vás kontaktujú notifikačným emailom prípadne telefonicky, aby ste sa dostavili na pobočku pre svoje opravené zariadenie. Po jeho odovzdaní sa môžete naďalej tešiť z využívania svojho zariadenia.

Vo FixServise vykonávajú záručný aj pozáručný servis a v prípade potreby Vám na požiadanie vyhotovia aj odborný posudok pre poisťovňu. Záruka na Vaše zariadenie naďalej pokračuje, predĺžená o dobu, ktorú zariadenie strávilo v servise. Viac informácií o záručných opravách nájdete na stránke FixServisu.

Najčastejšími príčinami pozáručnej opravy je výmena prasknutého predného dotykového skla / displeja alebo nefunkčnej batérie. V prípade batérie je potrebné k zariadeniu priložiť aj nabíjačku. V prípade mimozáručnej opravy nestrácate záruku na zariadenie, pretože FixServis je autorizovaným servisom. Tiež v prípade skladovej dostupnosti náhradných dielov je Vaše zariadenie opravené na počkanie, respektíve v rámci jedného dňa.

Keď vyžadujete odbornú a dôkladnú prácu a zároveň chcete byť bez svojho zariadenia čo najkratší čas, FixServis je pre Vás ideálna voľba. A nezáleží na tom, či na svojom Huawei a Honor zariadení potrebujete vykonať záručný alebo pozáručný servis.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú