Za nesmierne úspešnou gangsterkou Peaky Blinders stojí najmä scenárista Steven Knight. Ten pri významnej udalosti odkázal fanúšikom príbehu Thomasa Shelbyho radostnú správu, píše portál Digital Spy.

To, že Peaky Blinders patrí medzi najpozeranejšie a najkvalitnejšie seriály na Netflixe, nie je tajomstvom. Predsa len, vysoká a kvalitná produkcia BBC, pokrývajúca príbehy gangov z Birminghamu na začiatku dvadsiateho storočia, je niečo, čo na seriálovej scéne chýbalo. Na úspechu seriálu sa okrem vynikajúceho rukopisu Knighta podpísali aj excelentné herecké výkony hlavných postáv, na čele s charizmtickým Cillianom Murphym.

V akom štádiu je teda pokračovanie vo forme šiestej série? Podľa slov Stevena Knighta je príbeh šiestej sezóny uzatvorený a je to to najlepšie, čo doteraz vytvoril. Tieto slová zazneli po tom, čo mu kráľovná Alžbeta II. udelila Rád Britského Impéria, ktoré sa udeľuje pri príležitosti osláv Nového roka.

Knight dostal ocenenie za svoje bohaté služby v oblasti drámy, zábavy a komunity v Birminghame. 61-ročný scenárista odkazuje, že bez príbehov a ducha ľudí z Birminghamu by k žiadnemu oceneniu nedošlo, a tak im patrí jeho najväčšia vďaka.

Nenechaj si ujsť
Dychberúca história Zaklínača: Od národného pokladu až po svetový fenomén, ktorý hrajú aj Japonci

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom