banner-mi-band-2
Neubehol ani mesiac od predstavenia nových smartfónov rady ZenFone 3 a Asus opäť prichádza s ďalšou novinkou. Je ňou nový, cenovo dostupný ZenFone Pegasus 3, ktorý sa svojou výbavou radí do strednej triedy. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Asus ZenFone Pegasus 3 prichádza s kovovou konštrukciou, rovnako ako jeho niektorí starší súrodenci. To isté platí aj o snímači odtlačkov prstov umiestnenom na zadnej strane. Zobrazovacou jednotkou je relatívne kompaktný 5.2-palcový displej, ktorý však disponuje menším HD rozlíšením. Po výkonovej stránke zariadenie zabezpečuje štvorjadrový MediaTek MT6737, pričom pamäť RAM môže mať kapacitu buď 2 alebo 3 GB. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow s najnovšou nadstavbou ZenUI 3.0.

Asus ZenFone 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


asus-zenfone-pegasus-3-1

Hlavným ťahákom smartfónu je jednoznačne jeho obrovská 4100 mAh batéria. Tá by mohla v spojení s menším rozlíšením displeja a slabšou výbavou priniesť veľmi slušnú výdrž. Na zadnej strane sa nad snímačom odtlačkov prstov nachádza 13 MPx snímač s clonou f/2.2 a LED bleskom, kým na prednej strane operuje 5 MPx snímač s clonou f/2.0. Pestrá je aj ponuka farebných prevedení, a tak máme na výber zo striebornej, sivej, zlatej a ružovo-zlatej. Známe sú aj oficiálne ceny jednotlivých verzií. Za variant s 2 GB RAM a 16 GB úložiskom v Číne zaplatia len 175 € a za lepší variant s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom len niečo cez 200 €. Smartfón má však pred sebou aj veľkú konkurenciu v podobe Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Meizu M3 Note a LeEco Le 2, ktoré ponúkajú podobnú alebo lepšiu výbavu za ešte lepšiu cenu. Asus ZenFone Pegasus 3 sa začne v Číne predávať už čoskoro, no dostupnosť u nás zatiaľ nie je známa.

asus zenfone pegasus 3-2

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom