banner-asus-zenfone-3-deluxeVlajková línia smartfónov spoločnosti Asus pod označením ZenFone zatiaľ len dobieha svoju slávnejšiu svetovú konkurenciu. V priebehu tohto roka však opäť očakávame ďalšie vylepšovanie high-end smartfónu od Asusu. 

Najnovšie informácie o tomto viac ako zaujímavom kúsku priniesol známy benchmark GFXBench, ktorý poodhalil predbežné hardvérové špecifikácie. Tie vyzerajú na prvý pohľad tak, ako by si od špičkového adepta high-end segmentu mohol očakávať. ZenFone 4-ka by mohla prísť s relatívne veľkým 5,7-palcovým QuadHD displejom, pričom pod kapotu by mohol zasadnúť procesor Snapdragon 820 spolu so 6 GB RAM pamäťou a 64 GB interným úložiskom.

Asus ZenFone 3 Deluxe môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: Gizmochina

Ako ale už určite vieš, Asus má v ponuke aj historicky prvý smarfóm s gigantickou 8 GB RAM pamäťou, a tak sa v kuloároch povráva, že práve pripravovaný model ponúkne aj takúto verziu. 21 MPx fotoaparát na zadnej strane doplní 8 MPx selfie snímač vpredu, respektíve dokonalý používateľský zážitok prichystá aj Android 7.0 Nougat. Zatiaľ nám ale chýba akákoľvek informácia o batérii či predpokladanej cene. Únik informácií tiež oznamuje predbežnú dostupnosť počas mája.

ZenFone 3 Deluxe

zdroj fotografie: AndroidAuthority

Avšak oficiálneho predstavenia by sme sa mohli dočkať už počas veľtrhu MWC v Barcelone, kde tento rok bude zástup niekoľkých skvelých smartfónov od najznámejších výrobcov. Asus sa taktiež môže pridať do privilegovanej skupiny bezchybných vlajkových lodí, ktoré na nás určite budú čakať v priebehu tohto roka.

Nenechaj si ujsť

CES 2017: Asus ZenFone AR je prvý smartfón s neuveriteľnou 8 GB RAM pamäťou! Vo výbave nájdeme aj Snapdragon 821, 256 GB pamäť a špičkový fotoaparát

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom