banner-asus-zenfone-3-deluxeAsus plánuje v najbližších týždňoch uviesť na trh nového nástupcu minuloročného modelu Zenfone Zoom, ktorý prešiel inováciami a k jeho najväčším výhodám bude patriť veľká batéria. Jeho predchodca nenaplnil všetky očakávania, a preto je rad na jeho mladšom bratovi, aby to napravil. 

Asus Zenfone Zoom v minulom roku veľa vody nenamútil, aspoň čo sa kvality fotoaparátu týka, pretože jeho 3-násobný optický zoom výrobca nezvládol doviesť do dokonalosti a za svojimi rovesníkmi v rovnakej cenovej kategórií zaostával. Nový model ponúkne 2,3-násobný zoom, ktorý dostane hlavná z dvojice šošoviek duálneho fotoaparátu. Ten pri fotografovaní dokáže vyzdvihnúť zaostrený objekt do popredia efektom mierneho rozmazania pozadia a sľubovaná je tiež vyššia ostrosť fotografií. Snímače dostanú rozlíšenie 12 MPx s clonou f/1.7 a zmenou oproti predchodcovi bude tiež podpora nahrávania 4K videí.

asus-zenfone-3-zoom-oficialne-4zdroj fotografie: Asus

TIP: CES 2017: Asus ZenFone AR je prvý smartfón s neuveriteľnou 8 GB RAM pamäťou! Vo výbave nájdeme aj Snapdragon 821, 256 GB pamäť a špičkový fotoaparát

Najväčšou devízou novinky má byť však veľká batéria s kapacitou až 5000 mAh. Tá poskytne dostatok energie aj pre nabíjanie rôznych gadgetov a zariadení. Výrobcovi sa podarilo smartfón aj napriek veľkej batérií ešte zoštíhliť o 3 mm oproti minuloročnému modelu.

asus-zenfone-3-zoom-oficialne-3zdroj fotografie: Asus

Pod kapotou nájdeme procesor Snapdragon 625 a predná strana ponesie zobrazovací panel o veľkosti 5,5″ s FullHD rozlíšením. Ďalšie parametre zatiaľ nie sú známe, no mohli by sme ich poznať už čoskoro. Podľa dostupných informácií plánuje Asus uviesť nový Zenfone 3 Zoom na trh už vo februári.

asus-zenfone-3-zoom-oficialnezdroj fotografie: Asus

asus-zenfone-3-zoom-oficialne-2zdroj fotografie: Asus 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom