banner-letv-one-pro
Smartfóny prešli za posledné roky významný kus cesty po softvérovej a hlavne po hardvérovej stránke. Tvrdenia, že 4 GB RAM v smartfónoch je na dlhú dobu maximum, sa zdajú byť veľmi mylné. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na verejnosť unikol koncept, podľa ktorého Asus plánuje uviesť smartfón, ktorý nesie názov Asus Z1 Titan. Ako už napovedá prívlastok “’Titan“, dočkáme sa naozaj nadupanej mašiny. Fotografie ukazujú krásny dizajn a dizajnové poňatie je naozaj veľmi moderné. Zadná strana disponuje špeciálnou textúrou, ktorá napomáha k lepšej ergonómii. To najlepšie však prichádza s hardvérovou výbavou. Na začiatok tu máme 5,5-palcový 2K displej pokrytý odolným sklom Gorilla Glass 5, no môže nastať situácia, že výrobca sa rozhodne použiť panel so 4K rozlíšením. Pod kapotou by mal pracovať nepredstavený procesor Snapdragon 830 a neuveriteľných 6 GB operačnej pamäte RAM. Kapacita interného úložiska je 256 GB a smartfón napája 3500 mAh batéria.

Asus ZenFone 2 4GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


a10

Asus Z1 Titan taktiež ponúkne 16 MPx fotoaparát a pripravovaný Android 7.0 N. Zahanbiť sa nenechá ani zvuková stránka, ktorá má vraj ponúknuť až štvoricu reproduktorov na prednej strane. Tento koncept je naozaj veľmi dobrým príkladom, akým smerom by sa mohol uberať mobilný priemysel v najbližších rokoch. Dúfame, že výrobcovia zapracujú aj na batériách, ktoré trápia používateľov najviac.

a3a13 (Medium)

Zdroj: Gizmochina.comdesignedbyhege.wordpress.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú