banner-redmi-3
Modelová rada Zenfone zožala najväčší úspech ešte minulý rok počas veľtrhu CES 2015. Za celý rok sa spoločnosť Asus snažila priniesť rôzne verzie s mierne odlišnými špecifikáciami, ktoré mali pozdvihnúť predajné čísla po celom svete. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovší počin nesie označenie Asus Zenfone 2 Deluxe a jedná sa o špeciálnu edíciu, ktorá v smartfónovom priemysle nemá obdoby. Hlavným ťahákom je obrovské 256 GB interné úložisko, ktoré je navyše možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do kapacity 128 GB. Celkovo teda v smartfóne môžete mať ohromných 384 GB využiteľného priestoru pre vaše hry, aplikácie a multimédiá. Dizajnové poňatie je taktiež niečo výnimočné a kombinuje karbónovú zadnú časť s červenými doplnkami po celom smartfóne.

Asus ZenFone 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


asus-zenfone-2-deluxe-carbon
Smartfón disponuje 5,5-palcovým FullHD displejom, štvorjadrovým procesorom Intel Atom Z3590 s frekvenciou 2,5 GHz alebo Atom Z3580 s frekvenciou 2,3 GHz (v závislosti od verzie predávanej v jednotlivých regiónoch), 4 GB RAM pamäťou a grafickým akcelerátorom PowerVR G6430, ktorý naplno podporuje rozhranie OpenGL 3.0. Tento kus našlapanej výbavy napája 3000 mAh batéria.

zenfone 2-deluxe
Po softvérovej stránke pracuje novinka na Androide 5.0 Lollipop s nadstavbou ZenUI. Zadná strana smartfónu obsahuje 13 MPx fotoaparát, ktorému sekunduje 5 MPx selfie fotoaparát vpredu. Asus Zenfone 2 Deluxe taktiež podporuje DualSIM s 4G LTE mobilným pripojením. Asus Zenfone 2 Deluxe by mal prísť aj na náš trh, no zatiaľ neboli informácie o dostupnosti a cene nijak potvrdené.

asus_zenfone_2_special_edition_rear

Zdroj: Gizmochina.com, Asus.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP