Čím bližšie sú k nám vianočné sviatky, tým viac vianočných reklám na nás útočí zo všetkých smerov. Každý výrobca sa snaží ukázať svoj produkt v čo najlepšom svetle a ani Apple nie je výnimkou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V hlavnej úlohe AirPods

Apple vydal prvú zo série vianočných reklám len pred malou chvíľou. Ako inak, z reklamy srší vianočný „feeling“ a nutkanie teplo sa obliecť. Hoci sa nám na začiatku ukáže iPhone X, hlavnú úlohu hrajú bezdrôtové slúchadlá AirPods, ktorým sa mimochodom celosvetovo veľmi darí. Apple chcel prostredníctvom tanečníkov ukázať, že zdieľať spoločné chvíle či dokonca tanec je bez káblov oveľa jednoduchšie.

Zasnežená Praha

Takmer celá reklama je natočená u našich susedov v stovežatej Prahe. Zasnežené ulice a pieseň Palace v podaní Sama Smitha navodzujú pocit nesmiernej pohody. Tí pozornejší si mohli všimnúť české názvy v reklame. Dôvodom je fakt, že reklama bola natáčaná na viacerých miestach Prahy, a preto tak môžeme vidieť miesta, ako „Cukrárna tety Emy” alebo „Horská dráha“. Na jednej strane pôsobí reklama veľmi upokojujúco, no ako to už býva zvykom, uvidíme, aké pocity zanechá postupom času.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
17%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.