Čím bližšie sú k nám vianočné sviatky, tým viac vianočných reklám na nás útočí zo všetkých smerov. Každý výrobca sa snaží ukázať svoj produkt v čo najlepšom svetle a ani Apple nie je výnimkou.

V hlavnej úlohe AirPods

Apple vydal prvú zo série vianočných reklám len pred malou chvíľou. Ako inak, z reklamy srší vianočný „feeling“ a nutkanie teplo sa obliecť. Hoci sa nám na začiatku ukáže iPhone X, hlavnú úlohu hrajú bezdrôtové slúchadlá AirPods, ktorým sa mimochodom celosvetovo veľmi darí. Apple chcel prostredníctvom tanečníkov ukázať, že zdieľať spoločné chvíle či dokonca tanec je bez káblov oveľa jednoduchšie.

Zasnežená Praha

Takmer celá reklama je natočená u našich susedov v stovežatej Prahe. Zasnežené ulice a pieseň Palace v podaní Sama Smitha navodzujú pocit nesmiernej pohody. Tí pozornejší si mohli všimnúť české názvy v reklame. Dôvodom je fakt, že reklama bola natáčaná na viacerých miestach Prahy, a preto tak môžeme vidieť miesta, ako „Cukrárna tety Emy” alebo „Horská dráha“. Na jednej strane pôsobí reklama veľmi upokojujúco, no ako to už býva zvykom, uvidíme, aké pocity zanechá postupom času.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom