Už je to zvykom, že každoročne odborná komisia zložená z 3800 vrcholových manažérov, riaditeľov, analytikov a expertov, hlasuje za najviac obdivovanú a uznávanú spoločnosť na svete. Tou sa celkovo desiaty raz po sebe stala spoločnosť Apple, ktorá je pre mnohých doslova synonymom prvotriednej kvality a úspechu.

Každý jeden rok tak tento americký technologický gigant za sebou zanechá spoločnosti ako Amazon, Starbucks, Disney, Facebook či Microsoft, ktorým zastanú len oči pre plač. Aby toho nebolo málo, tento obľúbený výrobca je zároveň najhodnotnejšou spoločnosťou sveta s trhovou kapitalizáciou na úrovni ohromných 657 miliárd €. Najväčší podiel na tejto dlhej šnúre vyznamenaní nesie s určitosťou úplne prvý iPhone, ktorý doslova prepísal históriu. Svojou troškou sa však k týmto úspechom pripísal každý jeden výrobok cupertinskej spoločnosti.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: BusinessInsider

Nenechaj si ujsť
Až 99,6 % zo všetkých aktívnych smartfónov beží len na dvoch operačných systémoch

Podľa dostupných informácií sú hlavné kritéria pre zisk titulu najuznávanejšej spoločnosti sveta nasledovné. Daná spoločnosť musí všetkých presvedčiť o kvalite svojich výrobkov, ďalej sa veľmi prihliada na ich dizajnovú stránku, reklamnú kampaň a v neposlednom rade aj na inovácie. Hlavne z toho posledného bodu nám už dlhšiu dobu spoločnosť Apple, až na Touch Bar v MacBooku Pro, nič výrazné nepriniesla. Zdá sa však, že výrobca s logom nahryznutého jablka všetko doženie už v tomto roku, kedy má byť odhalený výročný iPhone 8.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom