Možnosti, ako vyjadriť svoj názor sú v dnešnej dobe naozaj široké. Mnoho používateľov sa so svojimi problémami zveruje aj na sociálnych sieťach, kde žiadajú o rady, no len málokedy sa dočkajú odpovede. Apple je však v tomto smere odlišný a pre každého používateľa si pripravil jedinečnú odpoveď. 

Prostredníctvom sociálnej sieti Twitter sa mnoho používateľov, ktorí majú nejaký problém so svojimi zariadeniami, žiadajú o rady. Väčšinou sa však stáva, že odpoveď príde veľmi neskoro alebo sa jej vôbec nedočkajú. Apple však na to ide odlišne ako väčšina iných spoločností a pre používateľov s problémami pripravuje jedinečné odpovede. Gigant z Cupertina nedávno zverejnil sériu reklám na iPady Pro. Tie sú v podstate akousi odpoveďou na sťažnosti používateľov, ktorí svoje problémy zverejnili v tweetoch.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nenechaj si ujsť
Toto je zrejme najúžasnejší dizajnový koncept iPhone 8 doteraz

V týchto videách držia herci vytlačené reálne tweety od používateľov. Profilový obrázok v tweete bol však zmenený, aby zobrazoval herca v reklame. Tweety sú ale reálne a používateľ ihneď tak dostáva v týchto videách svoju odpoveď na daný problém. Hlavnou myšlienkou propagácie nových iPadov je ukázať ľuďom, že práve tento produkt od Apple môže byť dobrým riešením pri ich problémoch s notebookmi či počítačmi. Pozri si niekoľko odpovedí od Apple v nasledujúcich videách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom