Spoločnosť Apple nechce v ničom zaostávať za ostatnými populárnymi streamovacími službami, no na rozdiel od Netflixu či Disney+ nemá k dispozícii také množstvo populárneho obsahu, a tak si musí hneď od začiatku začať vytvárať vlastné seriály. V nedeľu zverejnil gigant na svojej stránke viacero pripravovaných noviniek.

Amazing Stories

Už 6. marca nás čaká pokračovanie populárnej antológie z osemdesiatych rokov minulého storočia od svetoznámeho režiséra Stevena Spielberga. Ten stojí aj za znovuoživením tohto napínavého fantastického sci-fi seriálu. „Amazing Stories“ publikum prenesie do sveta fantázie súčasných najlepších tvorcov a spisovateľov. „Sme veľmi nadšení, že prostredníctvom Apple TV+ môžeme do celého sveta priniesť adaptáciu tohto obľúbeného seriálu. Určite zaujme všetky vekové kategórie,“ povedal Matt Cherniss, vedúci oddelenia rozvoja spoločnosti Apple.

Home Before Dark

Mysteriózny dramatický seriál Home Before Dark je inšpirovaná skutočnou reportážou mladej investigatívnej novinárky Hilde Lysiak. Dievča sa presťahuje z Brooklynu do malého mestečka na brehu jazera, ktoré kedysi opustil jej otec. Počas pobytu odhaľuje pravdu o temnom prípade, ktorú sa všetci, vrátane jej otca, snažili utajiť.  Prvé tri epizódy uvidíme 3. apríla exkluzívne na Apple TV+, pričom ďalšie diely budú vychádzať každý piatok. „Home Before Dark“ sa zaraďuje medzi seriály, ktoré Apple prevzal a natočil k nim druhú sériu. Patrí sem napríklad „Little America“, „Dickinson“, „See“, „Servant“ a „For All Mankind“.

Home Before Dark

Home

Ľudia sú v dnešnej dobe čoraz kreatívnejší, napríklad aj v spôsobe bývania. Pre fanúšikov dokumentárnych seriálov Apple ponúkne pohľad do najoriginálnejších obydlí po celom svete. Každá z deviatich epizód prvej série sa bude venovať neuveriteľnej kreativite vizionárov, ktorí si niečo vysnívali a neskôr sa to aj odvážili vybudovať. Seriál Home uvidíme na streamovacej platforme už 17. apríla.

Dokumentárny seriál Home ukáže kreativitu inovátorov z celého sveta.

Defending Jacob

Už o týždeň neskôr, konkrétne 24. apríla, príde kúsok aj pre milovníkov dramatických seriálov. Podľa bestselleru od amerického spisovateľa Williama Landaya tvorcovia natočili psychologický triler, kde sa v hlavnej úlohe ocitli hviezdy Chris Evans a Michelle Dockery.

Defending Jacob Apple TV+

Príbeh sa odohráva v malom meste v štáte Massachussets. Odohral sa tu zločin, ktorý život v mestečku obráti hore nohami. Právnik, ktorý je zároveň hlavná postava, bude čeliť neľahkému rozhodovaniu medzi láskou k synovi a službou spravodlivosti.

Trying

Prvého mája Apple TV+ prinesie debut komediálneho seriálu, ktorý zaujme fanúšikov britského humoru – pôjde totiž o dielo anglických tvorcov. Všetko, čo mladá dvojica Jason a Nikki chcú, je dieťa. Ale práve to je to jediné, čo mať nemôžu. Osem epizód anglického seriálu BBC Studios o dospievaní, usadzovaní sa a hľadaní lásky svojho života sľubuje množstvo vtipných momentov.

Central Park

Animovaná muzikálna komédia o rodinke, ktorá žije v najslávnejšom parku na svete. Manažér Owen, jeho manželka novinárka Paige a ich deti Molly a Cole sa o Central Park zároveň aj starajú a ochraňujú ho pred nenásytnými predstaviteľkami stavebných spoločností Bitsy a Helen, ktoré by namiesto osviežujúcej zelene uprostred miliónového mesta New York radšej videli množstvo nových mrakodrapov. Muzikálny seriál od tvorcov Bob’s burgers prinesie množstvo vtipov a hudby. Rodinku Tillermanovcov spoznáme už začiatkom leta 2020.

Central Park Apple TV+

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom