Streamovacia služba Apple TV+ sa snaží osloviť nových zákazníkov dočasnou špeciálnou akciou. V rámci nej je možné získať predplatné na dva mesiace úplne zadarmo. Ponuka platí ešte pár dní, no viažu sa k nej obmedzenia.

Apple TV+ momentálne ponúka možnosť 2 mesačného vyskúšania služby zadarmo. Deje sa tak pri príležitosti premiéry filmu Family Plan, ktorý na službe štartoval v decembri minulého roka.

Dvojmesačný bezplatný prístup do Apple TV+ môžu používatelia získať na tomto odkaze. Podmienkou pre uplatnenie akcie je, že musí ísť o nového alebo vracajúceho sa diváka bez aktívneho predplatného.

Používateľ rovnako musí vyplniť údaje o kreditnej karte, keďže po uplynutí dvojmesačného obdobia zadarmo služba automaticky začne stŕhať mesačné predplatné vo výške 9,99 € mesačne. Automatické obnovovanie predplatného sa však dá v nastaveniach jednoducho zrušiť.

Možnosť získať Apple TV+ zadarmo platí do 18. januára. Pripomeňme, že služba je prístupná na 3 mesiace zadarmo aj pre všetkých zákazníkov, ktorí si zakúpia nové zariadenia iPhone, iPad, Apple TV alebo Mac.

Apple

Ponuka zadarmo prichádza v čase príchodu najväčších noviniek

Apple TV+ Slovákom ponúka približne 30 filmov a viac než stovku seriálov. Z hľadiska počtu ponúkaných noviniek ide o trpaslíka, produkcia Apple TV+ však dlhodobo patrí k najoceňovanejším.

Diváci pri využití dvojmesačného prístupu k službe zadarmo získajú prístup aj k absolútnym novinkám a filmom ako Vrahovia mesiaca kvetov, ktorý do knižnice pribudol iba minulý týždeň. Počas budúceho mesiaca sa očakáva premiéra filmu Napoleon.

Už o dva týždne platforma uvedie aj prvú dvojicu epizód očakávaného vojnového seriálu Masters of the Air, ktorý je duchovným nástupcom vojnových klasík Bratstvo neohrozených a Pacifik. Masters of the Air patrí k najočakávanejším novinkám tohto roka a s rozpočtom približne 300 miliónov zároveň ide o jeden z najdrahších projektov v histórii televízie. Streamovacej službe Apple TV+ a jej novinkám sa venujeme v samostatnom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP