Podľa najnovších správ sa Apple údajne chystá 12. septembra ohlásiť radu nových produktov. Medzi najočakávanejšími bude zaiste trojica iPhonov a produkty, ako Apple Watch či Apple TV 4K.

Trojica nových smartfónov

Túto spravu priniesol The Wall Street Journal, avšak oficiálne pozvánky ešte neuzreli svetlo sveta. Preto je potrebné túto správu brať s miernou rezervou. Napriek tomu správa uvádza, že Apple chystá predstavenie troch nových iPhonov. Medzi nimi bude zrejme najočakávanejší iPhone 8. Tak ako to predpovedá už množstvo únikov, príde s inovatívnym OLED displejom a zbrusu novým bezrámikovým dizajnom. Okrem neho by mala spoločnosť ukázať ďalšie dva zariadenia, ktoré sa dizajnom budú podobať skôr na súčasné modely iPhone 7 a iPhone 7 Plus.

Nie je to len o smartfónoch

To však od spoločnosti z Cupertina nebude všetko. Chystá vraj predstavenie nových hodiniek Apple Watch, ktoré nebude potrebné pripájať k smartfónu. Budú totiž priamo disponovať slotom pre SIM karty, čím sa z nich stane takmer plnohodnotný pracovný nástroj. Okrem hodiniek by to však mala byť aj nová Apple TV v prevedení s podporou 4K rozlíšenia.

Miesto na scéne by ale mohol mať aj nový prírastok do rodiny populárnych iMacov. To, či tieto zariadenia uvidíme aj na predstavení nových produktov 12. septembra, bohužiaľ, nikto netuší. Nezostáva teda nič iné, len čakať, akým smerom sa americký gigant vydá.

Iné zariadenia