Vitajte vo svete najrýchlejšej registrácie domén a nadštandardnej podpory. To je slogan aplikácie od najväčšej webhostingovej spoločnosti na Slovensku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ako už zo sloganu vyplýva, primárna funkcia aplikácie je registrovanie nových domén a môžem konštatovať, že registrácia je naozaj rýchla. Po úvodnom spustení aplikácie sa vám zobrazí samotná možnosť registrácie domény, respektíve prvotné overenie. Aplikácia overí doménu, či je voľná a okrem vami zadanej vám ponúkne aj alternatívne domény. Ak ste zákazníkom Websupportu a máte vytvorený účet, nákup je rýchly a jednoduchý, stačí sa len prihlásiť. No ak účet ešte nemáte, nákup domény bude o niečo dlhší,

pri registrácii je potrebné vyplniť pár základných informácií. Aplikácia vám tak ušetrí oveľa viac času, ako keby ste si mali registrovať doménu v mobile cez internetový prehliadač.

 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 

Jednou z ďalších funkcií je online chat na Helpdesk, ktorý môžete využiť, ak potrebujete niečo narýchlo vyriešiť. Napr. ak ste niekde mimo počítača a dozviete sa, že vám nebeží stránka, práve pomocou aplikácie je možné zistiť v čom je problém. Helpdesk som v podobnej situácii musel použiť aj ja a oceňujem túto funkciu. Notifikácie – to je ďalšia z hlavných vychytávok. Do aplikácie vám budú chodiť oznámenia o nezaplatených faktúrach, o expirujúcich službách a podobne, no a v nastaveniach účtu je možné zapnúť aj systémové notifikácie takže budete neustále v obraze.

Prostredie je prehľadné, rýchle a aplikácia sa tým pádom veľmi jednoducho ovláda. Dizajn aplikácie, ktorý nesie prvky webovej stránky spoločnosti, pôsobí príjemne. Momentálne sa jedná o prvú verziu, no a v ďalšej verzii by sme sa mohli dočkať aj spravovania hostingu a iných pokročilejších funkcií. Používatelia Windows Phone zariadení budú sklamaný, pretože aplikáciu pre túto platformu neplánujú.

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.websupport“]

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú