Jeden zo spoluzakladateľov operačného systému Android, Andy Rubin, v januári oznámil, že štartuje novú spoločnosť Essential a bude v nej pracovať na prémiových bezrámikových smartfónoch.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Po pár mesiacoch sa Andy rozhodol čiastočne odhaliť svoj počin na sociálnej sieti Twitter. Podľa jeho slov, rámik okolo displeja takmer neexistuje. Zariadenie na fotografii nám tak veľmi pripomína Xiaomi Mi MIX a v hornej časti môžeme zreteľne vidieť aj jedno tlačidlo.

Softvér vyzerá ako niektorá z verzií Androidu, no bez detailnejšej fotografie to zatiaľ nemôžeme presne určiť. Okrem fotografie vlastne nemáme o tomto smartfóne absolútne žiadne informácie. Prinajmenšom nás ale Andy nalákal na jeho zaujímavý kúsok a očakávame, že o spoločnosti Essential budeme počuť čoraz viac.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
10%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.