banner-mi-note-2
Podľa blogu Sammobile, ktorý sa sústreďuje na dianie okolo kórejského giganta, spoločnosť začala pracovať na aktualizácii na Android 7.0 Nougat pre ich zariadenia Samsung Galaxy Note 5 a Galaxy Tab S2. Aj keď Samsung nikdy nepatril pri vypúšťaní aktualizácií pre svoje zariadenia medzi najrýchlejších, v posledných rokoch sa polepšil a vyzerá to tak, že pri svojich vlajkových lodiach nepoľaví. To isté sa, bohužiaľ, nedá povedať o zariadeniach strednej triedy.

Samsung iba pred nedávnom začal s beta programom Android 7.0 Nougat pre užívateľov Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Taktiež sa hovorí, že výrobca začal pracovať aj na aktualizácii pre zariadenia Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. V tomto kontexte od Samsungu to všetko dáva zmysel a aktualizácia by mala postupne prísť aj pre staršie zariadenia, ako napríklad spomínaný Note 5 a Galaxy Tab S2. Je skvelé vedieť, že Samsung pracuje na aktualizáciách pre svoje zariadenia na nový Android Nougat, no ostáva nám iba čakať, či ich stihne dokončiť včas. Za zmienku určite stojí aj to, že podľa neoficiálnych informácií by mali do konca roka dostať update okrem Galaxy S7 aj ostatné zariadenia.

Samsung Galaxy Note 5 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

note5

Prvé pohľady na beta update pre Galaxy S7 potvrdili, že Samsung testuje nové používateľské prostredie. Bohužiaľ,  je priskoro hovoriť o tom, či sa nového „interfejsu“ dočkajú aj staršie zariadenia alebo ho Samsung limituje pre sériu Galaxy S7-čiek.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom