banner-mi5sAndroid Nougat 7.0 je na ceste pre LG G5 so skvelými novinkami. Otvorenie dvoch aplikácií na obrazovke alebo rýchle odpovede priamo z notifikačnej lišty. Aj na tieto možnosti sa môžete tešiť s príchodom nového Androidu. Prezradil to austrálsky mobilný operátor Optus. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Austrálsky mobilný operátor teda oznámil, že LG G5 by mohlo začať dostávať pripravovaný update už v polovici novembra. Pri informáciách na svojej stránke podpory píše, že nový softvér je v štádiu testovania a oficiálne by mal byť vypustený pre zákazníkov niekedy v strede novembra. LG však už malej skupine vlastníkov smartfónu v Južnej Kórei poskytla update ako časť exkluzívneho zákazníckeho programu.

LG G5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

lg-g5-android-nougat

Musíme dodať, že dátumy uvedené mobilnými operátormi nie sú úplne presné a zvyknú sa často meniť. Keďže LG už v minulosti dostal pri starších modeloch šancu otestovať nový Android medzi prvými, môžeme tejto informácii pridať na pravdivosti. Samozrejme, odblokované modely sa k aktualizácii môžu dostať aj skôr a ostatní operátori sa budú pri uvoľňovaní riadiť vlastnými dátumami. LG G5 nezožal ani napriek originalite očakávaný úspech. LG neostáva nič iné ako dúfať a veriť, že smartfón aspoň trochu zachráni nový Android.

lg-g5(23)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.