banner-redmi-note-4GoPro a zvyšok sveta. Aj takto by sme mohli opísať aktuálnu situáciu na trhu akčných kamier, kde vládne dlhoročná stálica s bohatou základňou fanúšikov. Žiaľ, cena týchto akčných kamier nie je práve ľudová a mnoho používateľov siaha po alternatívach, medzi ktoré patrí aj Andoer H8R.

Možno sa jedná o menej známu spoločnosť, no pri modeli H8R musíte jednoznačne zbystrieť. Predtým, ako sa dostaneme k podrobnejším špecifikáciám si objasnime kľúčové vlastnosti. Určite tými najlákavejšími sú podpora 4K videa a bohaté príslušenstvo už v základom balení. S touto kamerou sa teda môžete vydať do akejkoľvek situácie a budete vždy pripravení. Ďaleko najlepším atribútom je však cenovka, ktorá sa zastavila v e-shope TomTop na skvelej čiastke 54 €.

andoer-h8r-3

Kúpiť Andoer H8R za 54 €

Dizajn kamery je viditeľne inšpirovaný slávnejšou konkurenciou, no určite to nie je na škodu veci. Na prednej strane nájdeme objektív so 16 MPx snímačom Sony IMX179 (170-stupňový uhol záberu), ktorý je schopný nahrávať videá v maximálnom rozlíšení 4K a disponuje tiež 4-násobným zoomom. Na zadnej strane je umiestnený 2-palcový displej pre ovládanie funkcií kamery a rýchle prezeranie natočených záberov. Vodeodolný kryt v balení poskytuje ochranu až do 30 m.

andoer-h8r-4

900 mAh batéria dodá potrebnú výdrž na jedno nabitie a pre ukladanie dát slúži microSD karta s maximálnou podporovanou kapacitou 64 GB. Ak sa rozhodnete nahrávať v 4K rozlíšení, určite vám odporúčame kúpiť minimálne kartu so štandardom Class 10. Ako sme už spomínali vyššie, nespornou výhodou je prítomnosť tých najpoužívanejších úchytov priamo v balení a dokonca aj vzdialený Bluetooth ovládač.

andoer-h8r-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom