Amazon Music Unlimited, hudobná služba spoločnosti Amazon, oznámila rozšírenie aplikácie do ďalších 28 krajín, vrátane Slovenska, pričom ponúka viac než 40 miliónov skladieb, tisíce playlistov a hudobných staníc pre milióny nových poslucháčov po celom svete.

Noví zákazníci môžu začať s neobmedzeným a bezplatným počúvaním noviniek z hudobných rebríčkov, ktoré zahŕňajú interpretov ako Katy Perry, J Balvin, Luis Fonsi, Post Malone a mnoho ďalších na Amazon Music Unlimited vďaka aplikácií Amazon Music, ktorá je dostupná pre iOS, Android, Mac, PC, Fire TV a na akomkoľvek webovom prehliadači. Zároveň sa oddnes začína doručovať Amazon Echo do týchto krajín a umožní zákazníkom, ktorí si ho objednajú na oficiálnej stránke, zažiť jednoduchosť ovládania Amazon Music Unlimited vďaka virtuálnej asistentke Alexa.

„Hudba odjakživa spájala ľudí a vďaka Amazon Music Unlimited dávame poslucháčom prístup do skvelého zoznamu s hlasovým ovládaním prostredníctvom našej Alexy,” povedal Steve Boom, viceprezident spoločnosti Amazon Music. „Dnešné oznámenie je pre službu Amazon Music Unlimited a našich zákazníkov dôležitým míľnikom. Hudobným fanúšikom po celom svete ponúkame úplne nový spôsob počúvania pesničiek od ich obľúbených interpretov aj playlistov zostavených našimi hudobnými expertmi.“

Intuitívne ovládanie hlasom

Od prvého predstavenia Amazon Music Unlimited v októbri minulého roku v USA sa služba rozšírila do Veľkej Británie, Nemecka, Rakúska, Japonska a ďalších krajín. Pre milióny fanúšikov je počúvanie hudby vďaka Alexa nesmierne jednoduché a pohodlné. Hľadáte konkrétnu pieseň? Stačí v Angličtine požiadať Alexu: „Alexa, Play Sorry no Sorry by Demi Lovato“. Chcete konkrétneho umelca? Stačí povedať „Alexa, play Miguel.“ Predplatitelia môžu požiadať o prehratie hudby konkrétneho žánru: „Alexa, play rock music“ alebo konkrétneho playlistu : „Alexa, play a ‚Classic Rock‘ station“ alebo „Alexa, play the ‚Brand New Music‘ playlist by Amazon“. Ľudia, ktorí majú radi prekvapenia, môžu jednoducho povedať: „Alexa, play music“ a Alexa sama vygeneruje personalizovanú hudobnú stanicu podľa preferencií používateľa.

Najlepšia súčasná hudba presne na mieru

Užívatelia si môžu okrem týždenných noviniek vychutnať neobmedzené, reklamami neprerušované počúvanie hudby, tisícky playlistov a hudobných staníc, kde nájdu širokú škálu umelcov, žánrov či skladby vhodné na rôzne príležitosti alebo aktivity. Špeciálne Amazon Music playlisty “The Twenty” a “Introducing” neustále prinášajú nové skladby, ktoré vyberajú experti v Amazon Music. “The Twenty” playlist Amazon Music Unlimited je neustále aktualizovaný zoznam 20-tich najpopulárnejších svetových hitov. Užívatelia si môžu vyberať z vytvorených playlistov, nakombinovať si vlastný alebo si môžu nájsť nový obľúbený playlist v aplikácii Amazon Music alebo cez Web Player.

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu nech ste kdekoľvek

Aplikácia Amazon Music umožňuje zákazníkom objavovať najobľúbenejšie skladby a albumy svetových rebríčkov. Prostredníctvom záložky “Home” môžete počúvať najnovšie hity, ktoré vyberajú experti v Amazon Music. Záložka “Recommended” sa zostavuje na základe hudobných odporúčaní pomocou špeciálnej technológie Amazonu. V “My Music” si užívatelia môžu nájsť ich vlastné playlisty a stiahnuté skladby, kamkoľvek pôjdu aj bez internetového pripojenia. Rozhranie aplikácie je k dispozícii vo viacerých jazykových možnostiach: angličtina, francúzština, nemčina, španielčina, taliančina a japončina.

Krajiny & ceny

Služba Amazon Music Unlimited je dostupná v troch rôznych verziách s cenami prispôsobenými jednotlivým krajinám. Echo Plan je exkluzívny balíček služieb, ktorý ponúka za najnižšiu cenu prístup ku kompletnému hudobnému katalógu Amazon Music Unlimited, ktorý môžete počúvať na zariadeniach Echo Dot, Echo alebo Echo Plus. Individual Plan umožňuje počúvať hudbu súčasne až na 10 zariadeniach. Balíček Family Plan sprístupňuje službu naraz až 6 členom rodiny. Kompletný zoznam krajín a cien, nájdete na www.amazonmusic.com. Začnite počúvať Amazon Music Unlimited už teraz a stiahnite si aplikáciu na zariadenia s Androidom a iOS.

Zoznam nových krajín:


Argentína
Belgicko
Bolívia
Bulharsko
Čile
Kolumbia
Kostarika
Cyprus
Česko
Dominikánska republika
Ekvádor Salvádor
Estónsko Fínsko
Grécko Maďarsko
Island

Írsko
Lotyšsko
Lichtenštajnsko
Litva
Luxembursko
Malta
Holandsko
Panama
Peru
Poľsko
Portugalsko
Slovensko
Švédsko
Uruguaj

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom