banner-redmi-note2
Xiaomi okrem smartfónov ponúka aj rôzne iné produkty. Medzi tie známejšie patria slúchadla, tablet, ale aj MiBand – fitness náramok, ktorý si obľúbilo veľké množstvo ľudí. Predstavený bol už pred viac ako rokom a teraz prišiel jeho nástupca.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

AmazFit je nový fitness náramok od Xiaomi, ktorý sa na MiBand, ale ani na žiadny iný náramok, nepodobá. Telo AmazFit má jedinečný, kruhový tvar, ktorý pripomína donut (šišku) a je vytvorený zo zirkónu. Vo vnútri sa nachádza 15 mAh batéria, ktorá by mala mať výdrž až 10 dní a Bluetooth 4.0 LE. Keďže je AmazFit vytvorený zo zirkónu, tak je odolný voči takmer všetkému. Ako je vidieť aj na fotkách, AmazFit má viacero farebných prevedení a viac druhov náramkov. Podľa Xiaomi by sa dokonca dal použiť aj ako náhrdelník. So smartfónom sa spáruje pomocou Mi Fit aplikácie, ktorú si musíte stiahnuť do vášho smartfónu.

amazfit-naramok-2
Predaj začne niekedy v polovičke októbra v bielom a čiernom prevedení, ale neskôr sa dočkáme aj farebnejších verzii. Cena je 299 yuanov (cca 42 €), to je o niečo viac ako MiBand, ale AmazFit ponúka kvalitnejšie materiály a prémiovejší dizajn. Xiaomi neprezradilo, či je AmazFit druhou generáciou MiBand, ale je to veľmi pravdepodobné.

amazfit-naramokamazfit-nabijanie

Zdroj: Androidheadlines.com, Amazfit.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú