Ešte v priebehu leta spustil internetový predajca Alza novú ponuku produktov pod vlastnou značkou AlzaPower. Išlo o test zákazníckeho záujmu, ktorý bol úspešný a dnes tak došlo k oficiálnemu predstaveniu novej značky.

Možno si si už všimol, že aj na slovenskej verzii e-shopu Alza sa istý čas predáva elektronické príslušenstvo AlzaPower. Ide o nabíjačky, dátové káble či jednorázové batérie, ktoré boli pre zákazníkov dostupné od leta. Oficiálne o vzniku novej značky produktov informovala Alza až dnes, a to na českej verzii svojho webu. Spoznali sme tak bližšie detaily ohľadom vlastnej línii produktov.

Alza vo svojom oficiálnom vyhlásení uviedla, že chce zákazníkom ponúkať „spoľahlivý tovar prvotriednej kvality.“ Do portfólia budú okrem spomínaných produktov spadať aj externé či bezdrôtové nabíjačky, redukcie USB a časom pribudne aj hobby vybavenie. Viac informácií chce prezradiť na jar budúceho roku. Predajca bude na príslušenstvo AlzaPower poskytovať predĺženú záruku, ktorá bude pri niektorých z nich dokonca doživotná. Danú službu ponúkne napríklad pri nabíjačkách na notebook, ktoré však zatiaľ minimálne na slovenskej verzii e-shopu nie sú v ponuke.

Cena má byť viac než prívetivá

E-shop chce okrem kvality zaujať aj cenou. Tá má byť „viac než prívetivá“, pretože Alza pri vlastnej značke môže kontrolovať podobu produktu, obal, predajný servis aj konečnú cenu. Príslušenstvo spoločnosť produkuje v spolupráci s externými továrňami, ktoré si podľa vlastných slov starostlivo vyberá. V ponuke na slovenskej verzii Alzy dnes nájdeš napríklad Lightning kábel za 8,82 € či Quick Charge 3.0 nabíjačky od takmer 27 €.

Predajca myslí aj na ekologický faktor – produkty AlzaPower poputujú k zákazníkom v originálnom plne recyklovateľnom balení z pevného papiera a bez plastových súčastí. Zároveň nevyužíva chemické lepidlá a potlač zabezpečuje prostredníctvom atramentu na základe sójových bôbov. Alza teda významne rozširuje svoje služby, využívaš už niektorý z produktov novej značky aj ty?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom