banner-note-7
Samsung Galaxy Note 7 oficiálne ukončil svoju „bombovú“ púť na smartfónom trhu a výrobca ho nadobro pochoval. Viac ako 2,3 milióna kusov predaných Galaxy Note „sedmičiek“ tak vyšlo nazmar. Samsung však predsa len niečo dobré z inak špičkového phabletu zachránil. 

Iste viete, že Samsung svoje vlajkové lode nevybaví vždy len najlepším dostupným hardvérom, ale aj rôznymi softvérovými funkciami. Výnimku nerobí ani modelová rada Galaxy Note, ktorá takýmito funkciami priam prekypuje. Najnovší Samsung Galaxy Note 7 so sebou okrem „bombovej nálady“ priniesol aj vylepšenú verziu už známej funkcie s názvom „Always On Display“. Vďaka najnovšej systémovej aktualizácii môžu túto funkciu teraz okúsiť aj užívatelia modelov Galaxy S7 a S7 Edge.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Funkcia Always On Display v Galaxy Note 7 prišla so širšou možnosťou úpravy samotnej obrazovky. Vybrať si môžete spomedzi niekoľkých ciferníkov, pridať vlastný podpis s farebným textom či pozadie. K dispozícii je aj zobrazenie aktuálne prehrávanej skladby. Always On Display prichádza aj s podporou krytu S-View, pričom spotreba batérie tejto funkcie je teraz menej ako 1% za hodinu.

Ak ste majiteľom niektorého z dvojice modelov od Samsungu, dajte vedieť, ako sa vám nová Always On Display funkcia páči.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom