Teraz čítate
Nová aktualizácia pre Xiaomi Mi Note 2 prinesie funkciu Always On Display

banner-mi-note-2Jednu z aktuálnych vlajkových lodí spoločnosti Xiaomi čaká malé, no o to príjemnejšie vylepšenie. Onedlho má byť pre model Mi Note 2 dostupná aktualizácia, ktorá prinesie Always On Display na štýl toho od Samsungu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vlajková loď Xiaomi Mi Note 2  je na trhu už niekoľko týždňov. Svojim dizajnom a výkonom rozhodne ohromila. Teraz tento skvelý high-end čaká nová aktualizácia. Tá so sebou prinesie viacero vylepšení, no hlavným z nich má byť nová funkcia Always On Display. Podobnou funkciou sú vybavené aj top modely Samsungu. V prípade Xiaomi sa však budú na displeji zobrazovať len základné informácie o čase a dátume.

always-on-displaj-mi-note-2-2

Pri klasických displejoch by takáto funkcia zobrala väčšie percento z batérie, no pri OLED displeji, ktorým je Mi Note 2 vybavené, bude spotreba energie minimálna, keďže už samotný displej je energeticky nenáročný. Túto novinku by postupom času mohli dostať aj ďalšie high-endy od Xiaomi, ako napríklad majitelia modelov Mi MIX či Mi5S.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Note 2: Zahnutý elegán z Číny ako náhrada za Note 7?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: [email protected]
 • Spout

  Iba čas a dátum? To je naco dobre?

  • Peter

   Aby si vedel kolko je hodin a aky je datum …

 • Juraj

  „na štýl toho od Samsungu“….mysleli ste na štýl Glance screen od Nokie?