Gearbest už pred časom začal ponúkať niektoré smart produkty do domácnosti v rámci svojej značky Alfawise. Teraz sa do bleskového výpredaja dostali traja pomocníci pri umývaní okien.

Umývanie okien nie je práve najobľúbenejšou činnosťou nikoho z nás, preto sa každý pomocník hodí. V ponuke predajcu Gearbest sú teraz robotické čističe, ktoré sa špecializujú práve na okná. Ide konkrétne o modely S60, Win660 a WS 860, všetky od značky Alfawise. Sú určené nielen pre rodinné domy a byty, ale aj v prípade väčších priestorov, kde sa nachádza mnoho okien, napríklad v kanceláriách, hoteloch či obchodných centrách.

Všetky tri čističe sú pritom v expresných výpredajoch a v európskom sklade. To zaručuje ich bezproblémovú a expresnú dopravu k dverám zákazníka. Doraziť by mali v priebehu 2 až 5 dní a to bez ďalších poplatkov. Ide teda o ideálnu príležitosť získať jedného alebo viacerých z nich. Stačí si len vybrať:

Alfawise S60

Cena: 115 €

Ovládanie cez pribalený ovládač alebo prostredníctvom smartfónovej aplikácie. Špeciálny algoritmus na detegovanie prekážok či vypočítanie optimálnej čistiacej trasy. Bezpečnostný systém, vďaka ktorému sa vyhne pádom. To je robotický čistič Alfawise S60.

Kúpiť robotický čistič okien Alfawise S60 za 115 €
Expresná doprava z českého skladu

Alfawise WIN660

Cena: 141 €

Model Alfawise Win660 je výkonnejšou verziou. Disponuje sacou silou 2800 Pa, tiež obsahuj špesiálny algoritmus pre optimálne čistenie. Je veľmi rýchly a vyčistenie jedného štvorcového metra mu zaberie približne 2,5 minúty. Všetko pri hlučnosti 65 dB, ktorá je nižšia ako bežné vysávače.

Kúpiť robotický čistič okien Alfawise Win660 za 141 €
Expresná doprava z českého skladu

Alfawise WS – 860

Cena: 170 €

Najvýkonnejší stroj v dnešnom výbere. Určený pre pokročilé čistenie okien. Ponúka saciu silu 2800 Pa, špeciálny pohybový mechanizmus pre maximálnu výdrž či hlasové oznámenia. Pri čistení mu zaberie štvorcový meter len minútu a 40 sekúnd. Hodí sa teda aj na väčšie plochy.

Kúpiť robotický čistič okien Alfawise WS 860 za 170 €
Expresná doprava z českého skladu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP