Výrobca Alcatel, ktorý je známi predovšetkým svojimi smartfónmi, začiatkom roka predstavil smarthodinky OneTouch Watch. Po niekoľkých mesiacoch sa tento zaujímavý kúsok dostáva aj na náš trh.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Hodinky od Alcatelu ponúkajú tie najmodernejšie vychytávky, ako je senzor srdcového tepu, akcelerometer, gyroskop, krokomer alebo kompas. Spojenie so smartfónov je zabezpečené vďaka Bluetooth 4.0. Veľkým lákadlom je aj kompatibilita, ktorá je dostupná od Androidu 4.3 a iOS 7. Hodinky disponujú 1,22 palcovým displejom s rozlíšením 240 x 204 pixelov. Ako je u najmodernejších smarthodinkách zvykom, aj hodinky od Alcatelu ponúkajú možnosť odpovedať na správy priamo z hodiniek, sledovanie fitness aktivity alebo monitorovanie spánku. Samozrejmosťou je aj podpora certifikácie IP 68, ktorá zaručuje výdrž pod vodou po dobu 30 minút. Nabíjací konektor hodiniek sa nachádza v remienku a odpadávajú nám starosti s nosením doplnkových adaptérov.

alcatel onetouch watch

Smartwatch Alcatel OneTouch Watch kúpite najlacnejšie v tomto e-shope!

Alcatel OneTouch Watch sú dostupné vo viacerých slovenských e-shopoch a ponúkajú naozaj zaujímavú výbavu a zlomok ceny. Tá sa pohybuje v priemere okolo 110 €. Potešíme aj nežné polovičky, ktoré túžia po nositelných zariadeniach, nakoľko hodinky od Alcatelu sú k dispozícii aj v bielom prevedení, ktoré sa hodia ako módny doplnok.alcatel onetouch watch

ALCATEL ONETOUCH SM02 SmartWatch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú