Majtelia telefónov Samsug Galaxy S8 a S8+ by mali spozornieť. Aktualizácia na novú verziu operačného systému Android 8.0 Oreo je znovu v distribúcií.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvý pokus prebehol na začiatku februára, ale týždeň po vydaní bola spoločnosť Samsung nútená aktualizáciu zastaviť. Niektorí užívatelia sa stretli po nahratí systému s neočakávaným správaním, najmä so samovoľnými reštartmi zariadenia.

Dostupnosť zatiaľ v Nemecku

Zatiaľ je aktualizácia dostupná pre používateľov v Nemecku, no postupne prichádza aj na zariadenia ostatných majiteľov vlajkových lodí od Samsungu. Dúfajme, že tentoraz inžinieri odviedli lepšiu prácu a nečakajú nás žiadne nepríjemné prekvapenia po aktualizácií. Treba však kriticky dodať, že update pre vlajkové lode Samsungu prichádza po dosť dlhom čase, aj keby prvý pokus bol úspešný.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
20%
O autorovi
Ľubomír Siviček
Povolaním analytik, neustále sa zaujímajúci o svet technológií. Najviac ma baví sledovať informácie o mobiloch, ale rád sa vzdelávam aj v iných oblastiach. Popri práci a písaní článkov sa ako koníčku venujem kódeniu web stránok.