Aktualizácia na Android 6.0 Marshmallow pre Honor 7 je tu

banner-p9Značka mobilných telefónov Honor sa rozhodla potešiť majiteľa svojej vlajkovej lodi Honor 7 aktualizáciou operačného systému na najnovší Android 6.0 Marshmallow. Aktualizácia prinesie tiež update používateľského prostredia EMUI, a to na verziu 4.0. Majitelia smartfónu Honor 7 sa tak môžu tešiť na rýchlejší chod systému, dlhšiu výdrž batérie a desiatky ďalších čiastkových vylepšení.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Momentálne aktualizácia zahŕňa vlajkové lode Honor 7 aj Honor 7 Premium. Prvá vlna aktualizácií už začala, v najbližšej dobe sa dočkajú všetci majitelia týchto modelov. Systém sa upgraduje bez ohľadu na existujúcu verziu Androidu. Aktualizácia ponúkne telefón automaticky skrze systémové notifikácie (metóda OTA).

Dôraz na bezpečnosť, rýchlosť aj šetrenie batérie

Aktualizácia operačného systému na verziu Android 6.0 Marshmallow ide ruku v ruke s povýšením používateľského prostredia EMUI na verziu 4.0. Vylepšenie prináša rad užitočných noviniek. Jednou z nich je chytré šetrenie batérie, kedy telefón pozná, či ho používate, alebo len cez noc leží na stole a automaticky zvolí optimálne výkonové nastavenie. Dôležitou zmenou je zvýšenie bezpečnosti pri inštalácii aplikácií. Systém s Marshmallow teraz umožňuje vypnúť či zapnúť celkom osem rôznych oprávnení.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

3cda3994-3f6b-46f8-8759-d0b1c56d5888

Patria medzi nich kontakty, telefón, SMS, poloha, mikrofón, fotoaparát, kalendár a senzory pohybu. Ďalšou vychytávkou je ľahšia práca s hypertextovými odkazmi naprieč aplikáciami. V neposlednom rade poteší aj vylepšené kopírovanie, vyberanie a vkladanie textu. Celkovo potom používateľ získa plynulejší chod systému, rýchlejšiu odozvu a viac možností k prispôsobeniu vzhľadu OS.

Zdroj: TS Huawei

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]