Portfólio kamier od spoločnosti Xiaomi sa rýchlo rozrastá, či už ide o zameranie na akčné scény, bezpečnosť alebo autá. V ponuke nájdeme prémiové kúsky, ale aj lacnejšie riešenia pre menej náročných používateľov. Teraz do portfólia prichádza ďalší zaujímavý a netradičný produkt.

Novinka s názvom Xiaomi XiaoMo AI Action Camera sa zameriava na využitie umelej inteligencie v malej kamere, ktorú pohodlne zmestíš do vrecka. Rozmery modelu CG010 sú 47 x 47 x 27 mm a váži len 65 gramov. Kamera ponúka 13 MPx senzor od Samsungu s clonou f/2.2 a pozorovacím uhlom 76 stupňov. Gadget umožňuje nahrávať video s rozlíšením 720p pri 30 snímkach za sekundu.

K dispozícii sú rôzne vylepšenia s využitím umelej inteligencie. Režim skrášlenia, ktorý vytvára lepší obraz pri snímaní tváre, či podpora gest pre spustenie rôznych akcií. Kamera tiež dokáže rozoznávať tváre a na základe toho prispôsobiť nastavenia. Zariadenie disponuje aj možnosťou pripojenia na WiFi a môže tak byť prepojená aj so smartfónom, vďaka čomu hneď uvidíš snímaný obraz. Vnútri sa nachádza 910 mAh batéria, pre ktorej výrobca udáva možnosť 2-hodinového neprerušeného nahrávania.

Kamera disponuje na zadnej strane špeciálnym krytom, ktorý je vybavený magnetmi a pripevníš ho tak na kovové predmety a plochy. Zadný panel sa dá aj zložiť a poslúži ako podstavec s otočnou a nastaviteľnou polohou. K dispozícii je ešte aj špeciálna nalepovacia plocha pre prichytenie na rôznych povrchoch.

Novinku si zaisti už teraz

Kamera XiaoMo CG010 tak využíva umelú inteligenciu pre čo najlepší zážitok z nahrávania a zjednoduší ti prácu s mnohými funkciami. Teraz sa táto novinka dostáva do predaja a môžeš ju získať na Gearbeste za cenu 74 €.

Kúpiť kameru Xiaomi XiaoMo CG010 s umelou inteligenciou za 73 €

Predobjednávky za túto cenu končia 29. apríla, takže využi časovo obmedzenú ponuku už teraz. Nezabudni pritom na dopravu EU Express, ktorá ti zaručí doručenie bez poplatkov na colnici.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP