bannerbv6000
Smartfóny sú lákavé pre mnohých výrobcov a dokonca aj tí menej známi majú šancu preraziť istým spôsobom a uchmatnúť zaužívaným gigantom niekoľko fanúšikov. Presne týmto heslom sa riadi aj spoločnosť Nomu, o ktorej si možno ešte ani nepočul.

V tomto prípade však platí, že nesmieš súdiť knihu podľa obalu. Pri podrobnejšom skúmaní špecifikácií modelu Nomu S20 totižto narazíš na niekoľko zaujímavých vlastností, ktoré ťa môžu presvedčiť o kúpe. Konštrukcia tejto novinky bola navrhnutá tak, aby vydržala aj hrubšie zaobchádzanie (odolnosť voči pádom z výšky 1,5 m) a nezľakne sa tak ani prachu či vody. Práve z tohto dôvodu je teda dostupná certifikácia IP68. Na prednej strane je osadený 5-palcový HD IGZO displej s krytím Gorilla Glass 3.

nomu-s20-akcia-everbuying-2


zdroj fotografie: Everbuying

Pod ním v útrobách spomínaného tela so zvýšeniu odolnosťou operuje procesor MediaTek MTK6737 so 4 jadrami, ktoré pracujú na frekvencii 1,5 GHz. Pre bezchybný multitasking je k dispozícii 3 GB RAM pamäť, zatiaľ čo pre dáta je možné využívať 32 GB internú pamäť s podporou microSD kariet. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow. 3000 mAh batéria v spojení s energeticky nenáročnými špecifikáciami dokáže vyprodukovať nadpriemernú výdrž na jedno nabitie.

nomu-s20-akcia-everbuying


zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť obrnené Nomu S20 za 131 €

13 MPx hlavný a 5 MPx selfie fotoaparát určite nepatria medzi svetovú špičku, avšak veľmi ľahko dokážu zastúpiť základné potreby 21. storočia, čo sa fotenia týka. DualSIM funkcionalita je po vzore lacnej konkurencie z Číny taktiež podporovaná plnou podporou všetkých LTE frekvencií našich operátorov. Za tento odolný, no zároveň veľmi slušne vybavený kúsok zaplatíš len 131 €. Rátaj však s možným zastavením na colnici, ktoré základnú cenu navýši o 26 €.

nomu-s20-akcia-everbuying-3


zdroj fotografie: Everbuying

V akciovej ponuke sú však aj ďalšie modely tohto menej známeho výrobcu. Presnejšie je dostupný smartfón Nomu S10, ktorý sa môže pochváliť odolným telom či 5000 mAh batériou len za 112 €! A nesmie chýbať ani úplný top model spoločnosti Nomu, model S30, so 4 GB RAM pamäťou či 64 GB interným úložiskom za 215 €.

nomu-s10-s30-foto-porovnanie

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP