Jar začína už o niekoľko dní a spolu s ňou aj jarné výpredaje čínskych e-shopov. Pokiaľ si plánuješ ísť zabehať, bicyklovať alebo sa len prejsť po prírode, smartfón ti môže byť skvelým spoločníkom. A to najmä vtedy, ak je odolný a znesie aj pády či iné náročnejšie podmienky. E-shop Everbuying spustil jarný výpredaj odolných telefónov značky AGM, medzi ktorými určite nájdeš aj ten pravý pre seba. Všetky zľavy platia do 6. apríla.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

AGM X1

Cena: 243 €

agm x1
zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť AGM X1 za 243 €

AGM X1 je rozhodne vlajková loď medzi odolnými telefónmi. Odolné smartfóny sú zvyčajne vybavené hardvérom nižšej triedy, no AGM si ide svoje a model X1 preto vybavil prekvapivo celkom slušne. 5.5-palcový FullHD displej dodáva Samsung a je technológie Super AMOLED. Výkonová stránka tiež nie je na zahodenie. So Snapdragonom 617, 4 GB RAMkou a 64 GB úložiskom sa určite nebude hanbiť pred kamarátmi s oveľa drahšími smartfónmi.

agm x1
zdroj fotografie: Everbuying

Aby toho nebolo málo, tak výrobca na zadnú stranu osadil dva fotoaparáty s 13 MPx rozlíšením a clonou f/2.0. Užitočné pre teba budú aj snímač odtlačkov prstov, podpora dvoch SIM kariet, kompletné slovenské 4G a hlavne veľká, až 5400 mAh batéria! Vďaka prítomnosti procesora od Qualcommu ju rýchlo dobiješ cez technológiu Quick Charge 3.0. Odolnosť smartfónu dopĺňa certifikácia vode a prachu odolnosti IP68. AGM X1 si v tomto výpredaji môžeš kúpiť za 243 €, čo je na odolný smartfón s danou výbavou nevídaná cena.

AGM A8

Cena: 130 €

agm a8
zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť AGM A8 za 130 €

Hľadáš odolný smartfón, no nechceš zaň veľa utratiť? Potom je AGM A8 práve pre teba! Opäť nechýba odolnosť voči vode, prachu či nárazom. 5-palcový HD displej ti perfektne padne do ruky a prekrýva ho ochranné sklo Gorilla Glass. Pre bežnú prácu ti bude Snapdragon 410, 3 GB RAM a 32 GB úložisko úplne stačiť. Pre príležitostné fotky je k dispozícii 13 MPx fotoaparát a výhodou tohto smartfónu je aj nový Android 7.0 Nougat či prítomnosť NFC technológie. 4050 mAh batéria bude stačiť pre výdrž aj na niekoľko dní. Tento masívny, no cenovo dostupný smartfón si môžeš zaobstarať za 130 €.

AGM A2 Rio

Cena: 93 €

agm a2 rio
zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť AGM A2 Rio za 93 €

Predposledný model z výpredaja si získa srdcia ľudí, ktorí až tak nehľadia na výkon a nechcú pri sebe nosiť „lopatu“. Tento kompaktný smartfón znesie každý pád, ale aj ponorenie do vody vďaka certifikácii IP68. Vo výbave nájdeš menší 4-palcový displej, Snapdragon 210, 2 GB RAMku a decentné 16 GB úložisko. V krajných prípadoch môžeš použiť aj 8 MPx fotoaparát. Ani v takmer najlacnejšom modeli neabsentuje NFC, kompletné slovenské 4G a ani DualSIM. Pokiaľ máš o AGM A2 Rio záujem, teraz si ho môžeš kúpiť iba za 93 €.

AGM M1

Cena: 37 €

agm m1
zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť AGM M1 za 37 €

Nehľadáš smartfón a chceš ostať verný klasike? AGM má pre teba riešenie aj v tomto prípade! AGM M1 je klasický tlačítkový telefón s poriadnou dávkou odolnosti. Ergonomické telo je domovom pre 2-palcový displej, 2 MPx zadný fotoaparát a dve SIM karty. Na prehliadanie internetu tento telefón zrejme používať nebudeš, no v núdzových prípadoch padne vhod 3G pripojenie aj FM rádio. Toto monštrum drží pri živote slušná 2570 mAh batéria. Za odolnú klasiku nemusíš dať vždy veľa peňazí, čo je prípad modelu AGM M1. Vo výpredaji ho teraz kúpiš len za 37 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.