V hernom sektore sme celkom často svedkami špeciálnych akcií, počas ktorých je možné získať nejednu hernú pecku zdarma. Podobnú ponuku teraz spustilo štúdio Activision Blizzard a dostupný je jeden z najznámejších titulov tejto značky.

Activision Blizzard spustil špeciálnu akciu ako oslavu presne jedného roka od uvedenia PC verzie Destiny 2 na trh. Štúdio sa snaží rozšíriť hráčsku základňu tejto online akčnej strieľačky a ponúknuť hru zdarma je dozaista lákavá možnosť pre každého vášnivého hráča. Dostupná je základná verzia s 8-hodinovou kampaňou a so špeciálnymi multiplayer režimami Leviathan a Crucible. Obmedzením je ešte maximálny rozvoj postavy do úrovne 20, informuje portál The Verge.

Postup, ako na získanie hry zdarma môžeš teraz využiť aj ty. V prvom rade si potrebuješ stiahnuť desktopovú aplikáciu Battle.net, ktorú nájdeš na oficiálnej stránke Blizzardu. Následne si musíš vytvoriť vlastné konto, prípadne sa prihlásiť do existujúceho účtu. V aplikácii by sa ti po prihlásení mal v pravom dolnom rohu objaviť banner so špeciálnou akciou, ak nie, klikni na ikonu darčeka vpravo hore.

Pri hre Destiny 2 následne zvoľ možnosť Claim a tým získaš hru do svojej knižnice, kde ti zostane bez ďalšieho časového obmedzenia. Jedinou podmienkou pred získaním známeho titulu je ešte nutnosť povolenej dvojfaktorovej autentifikácie cez SMS. Pre jej nastavenie musíš navštíviť webovú stránku Blizzardu, prihlásiť sa do svojho konta a v nastaveniach Account Settings zvoliť v ľavej časti okna možnosť Add Blizzard SMS Protect.

Zdá sa, že Blizzard vyžaduje dané nastavenie z dôvodu vyššieho zabezpečenia účtu a nie z marketingových dôvodov, keďže na tvoje číslo by podľa vypísaných podmienok mali prichádzať len správy súvisiace so zabezpečením konta. Daná podmienka je tak skôr pozitívnou snahou platformy než obmedzením a odporúčame ju aktivovať. Súčasná ponuka potrvá do 18. novembra, takže určite si bež po svoju verziu Destiny 2 čo najskôr.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom