Pomaly ale isto mladá čínska spoločnosť Mlais napreduje a dnes spustila predpredaj svojich dvoch noviniek, z ktorých každá bude spadať do inej kategórie. Po veľmi úspešnom modeli, Mlais M52, s ktorým zdieľajú novinky aj zopár vlastností, sa musia mať ostatní výrobcovia na pozore. Náš web ako jeden z mála dostal kvalitné snímky a podrobné špecifikácie ešte pred začiatkom predaja.
Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!
Prvým modelom, ktorý sa dostáva na trh, bude špičkovo vybavený model Mlais M7, o ktorom môžeme povedať, že sa jedná o pravú vlajkovú loď. Novinka príde na trh s osemjadrovým procesorom MediTek MT6752, ktorému bude sekundovať operačná pamäť RAM o kapacite 3 GB. V tele z plastového vyhotovenia nájdeme 5,5 palcový displej s HD rozlíšením. Po softvérovej stránke výrobca siahol po najnovšom Androide 5.0. Čerešničkou na torte bude pre záujemcov snímač odtlačkov prstov TouchID. Spoločnosť Mlais myslela aj na fotografických nadšencov a do svojej novinky vložila snímač od Sony, IMX135 s 13 MPx. Výhodou bude nepochybne aj podpora pre medzinárodné LTE siete. Zariadenie bude obsahovať 16 GB úložisko, ktoré bude možné rozšíriť pomocou MicroSD kariet. O výdrž zariadenia sa bude starať batéria s kapacitou 2600 mAh.
Druhým modelom, ktorý vstupuje na trh, je veľkým lákadlom pre tú skupinu používateľov, ktorých už nebaví krátka výdrž smartfónov. Mlais MX ukrýva v sebe 4800 mAh batériu, ktorá by mala zaručiť výdrž atakujúcu 3 dni.Výkon bude obstarávať v tomto prípade procesor MediaTek MT6735 so 4 jadrami a hodnota RAM sa zastavila na úrovni 2 GB. Podobne ako u predchádzajúceho modelu, aj tu nájdeme telo z plastového vyhotovenia, v ktorom sa nachádza 5-palcový HD displej. Na zadnej strane sa nachádza 8 MPx fotoaparát. Selfie nadšenci nájdu na prednej strane 5 MPx kameru. Pre užívateľa bude prichystané úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré bude možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do 64 GB. Softvérovú časť zabezpečuje Android 5.0 Lollipop. Mnohých poteší aj podpora pre medzinárodne LTE siete. Podrobné špecifikácie Mlais MX nájdete v tomto článku.
25Lákadlom na kúpu týchto modelov bude určite aj cena, ktorá sa zastavila na približne 170 € pre model M7 a 125 € pre model MX. Tieto ceny však platia iba pri predobjednávke a ceny pri štarte sú 178 € pre M7 a 133 € pre model MX. Predobjednávky na M7 štartujú už dnes a pre model MX sa začnú 20. mája. Novinky si budete môcť už čoskoro zakúpiť u nášho partnera Coolicool.com.
Zaujali vás novinky od tejto malej, no rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti? Ktorý z modelov by ste si kúpili?
Zdroj: Gizchina.com, Mlais
Čítajte viac z kategórie: Novinky
Ďakujeme, že čítaš Fontech. V prípade, že máš postreh alebo si našiel v článku chybu, napíš nám na redakcia@fontech.sk.
Teraz čítajú

Rusov zradila vlastná technika. Bunker si postavili niekoľko metrov od nevybuchnutej bomby

PlayStation z ničoho nič mení politiku. Chystá najhoršiu zradu pre PC hráčov

Vedci sú v koncoch. Gigantický objekt popiera základné pravidlá vesmíru, fyzika nemá odpoveď

Filmové marcové novinky: CINEMAX prinesie akciu k MDŽ, novinky v IMAX aj očakávaný titul ŠAMPIÓN

Xiaomi Pad 8 a Xiaomi Pad 8 Pro – toto sú prémiové tablety pre rok 2026
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP

Štát rozpredáva autá za „drobné“: V ponuke sú Kie aj Octavia so zľavou až 50 %

Kardiochirurg varuje: „Menej, ale aj viac hodín môže zvyšovať riziko rakoviny.“ Väčšina ľudí spí mimo bezpečnej zóny

Polovici prípadov rakoviny hrubého čreva sa dá predísť tým, čo máš doma v chladničke, odhalili odborníci

Skrytá hrozba na tanieri: Odborník odhaľuje, ako sa pri konzumácii ovocia a zeleniny vyhnúť pesticídom

Irán spustil odvetné útoky proti Izraelu. Rakety zasiahli jednu z najväčších amerických základní (VIDEO)
- 24 hod
- 48 hod
- 7 dní
-
- Tepelné čerpadlo alebo plynový kotol? Prepočítali sme, čo sa dnes Slovákom oplatí viac
- Nový seriál ohúril svet a bude pokračovať. Dorazí nečakane skoro a ukáže vojnu o vodu
- Čína vypustila 5000-tonového lovca jadrových ponoriek. USA je v pohotovosti
- Vedec vyriešil problém, ktorý trápil celý svet. Jeho zariadenie vytiahne zo vzduchu tisíce litrov vody
- Cena prekvapí. Známa značka predstavila elektromobil s najvyšším dojazdom na svete
-
- Tepelné čerpadlo alebo plynový kotol? Prepočítali sme, čo sa dnes Slovákom oplatí viac
- Z kvapky dažďa vyrobí 110 voltov. Vedci vymysleli prevratný solárny panel nezávislý na slnku
- Nový seriál ohúril svet a bude pokračovať. Dorazí nečakane skoro a ukáže vojnu o vodu
- Štatistiky potvrdili mrazivý fakt. Vedci našli skrytý vplyv jadrových elektrární na zdravie ľudí
- Majú zásoby 200 miliárd m³. Nečakaná krajina sa chce stať najväčším producentom plynu v Európe
-
- Majú zásoby 200 miliárd m³. Nečakaná krajina sa chce stať najväčším producentom plynu v Európe
- Vedec vyriešil problém, ktorý trápil celý svet. Jeho zariadenie vytiahne zo vzduchu tisíce litrov vody
- Svet nechápe: Ľudia z ničoho nič začali kupovať autá so zabudnutým pohonom
- Toto už nie je len dron. Najväčšia zbrojovka sveta ukázala sci-fi zbraň, akú svet ešte nevidel
- Ďaleký štát chystá energetický prevrat. Našli dôležité ložisko staršie než dinosaury
Kritici žiadali koniec, Green Deal zostáva. Europoslanec odhalil dôvody, prečo sa od neho neupustilo
Podvody na Slovensku sa najčastejšie šíria cez Facebook, problém je aj Telegram
AKTUÁLNE: Slovensko dostalo tvrdú ranu. Samsung ukončí výrobu v Galante, dôvody sú zrejmé
Trhajú rekord za rekordom. NVIDIA našla spôsob, ako ľahko zarobiť miliardy, konkurencia nechápe
Lacná ropa z Ruska? Motoristi na Slovensku platia za benzín a naftu viac než u susedov
Zarezalo ju USA aj Čína. Slávna automobilka plánuje zrušiť 20 % pracovných miest
Slovensko má na krku ďalší veľký problém: Ľuďom hrozí čoraz väčšie nebezpečenstvo
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP

Štát rozpredáva autá za „drobné“: V ponuke sú Kie aj Octavia so zľavou až 50 %

Kardiochirurg varuje: „Menej, ale aj viac hodín môže zvyšovať riziko rakoviny.“ Väčšina ľudí spí mimo bezpečnej zóny

Polovici prípadov rakoviny hrubého čreva sa dá predísť tým, čo máš doma v chladničke, odhalili odborníci

Skrytá hrozba na tanieri: Odborník odhaľuje, ako sa pri konzumácii ovocia a zeleniny vyhnúť pesticídom





