banner-vernee-apollo-liteO Vernee sa v poslednom čase hovorí stále viac a viac. Sú to skvelé výsledky a neskutočná spokojnosť zákazníkov, čo symbolizuje takmer všetky smartfóny relatívne mladej spoločnosti.

Najnovší model Apollo je konečne plnohodnotnou vlajkovou loďou takmer bez kompromisov. Lepšie povedané, má všetky potrebné vlastnosti na to, aby sa dostala do hľadáčika mnohých fanúšikov aj s náročnejšími požiadavkami. Vernee Apollo dokonca drží primát historicky prvého smartfónu s procesorom MediaTek, ktorý je priamo vyvinutý pre potreby virtuálnej reality. Aby sme len tak netárali do vetra, prinášame vám 8 najdôležitejších vlastností, ktoré vás majú presvedčiť o kúpe tohto vynikajúceho zariadenia.

Prvý smartfón s 2K displejom, ktorý poháňa MediaTek Helio X25

Pod kapotou Apolla tlčie 10-jadrový MediaTek Helio X25, ktorý síce nedosahuje výsledky najnovších Snapdragonov, no môžeme vás ubezpečiť, že dokáže splniť akúkoľvek úlohu alebo výpočtovú operáciu. Jedným z najväčších lákadiel je však 5,5-palcový displej s jemným 2K rozlíšením. Ide o LTPS panel s výbornými pozorovacími uhlami, dokonalým podaním farieb a maximálnou svietivosťou až 500 nitov. Poteší tiež kontrastný pomer 1500:1.

vernee-apollo-ofiko-foto2

Najvýkonnejší smartfón s MediaTekom v histórii

Aj v ďalšom bode je jasné, že výrobca si dal nemalú námahu priniesť výkonné zariadenie po všetkých stránkach. Vyššie spomínaný procesor od MediaTeku dopĺňa výkonný grafický akcelerátor Mali-T880, 4 GB LPDDR3 operačnej RAM pamäte a 64 GB interného úložiska, ktoré využíva čipy eMMC 5.1.

vernee-apollo-ofiko-foto3

Prvý smartfón s MediaTekom Helio X25, ktorý má 21 MPx fotoaparát

Ani fotoaparát pri Vernee Apollo nebude zaostávať za konkurenciou. Na práci to bude mať 21 MPx snímač Sony IMX 230 s rýchlym PDAF zaostrovaním, duálnym obrazovým procesorom Imagiq ISP, podporou nahrávania 4K videí a 8 MPx selfie fotoaparátom, ktorý má 84-stupňový uhol záberu.

vernee-apollo-ofiko-foto4

Nádherné a hlavne luxusné kovové telo

Smartfón zaujme aj oko perfekcionistu, a to hlavne vďaka nádhernej konštrukcii, ktorú tvorí z 98 % prémiový kov. Zahnuté boky prispievajú k pohodlnému používaniu, respektíve 2.5D zahnutie okolo displeja opäť len znásobuje oku lahodiaci vzhľad. Takmer celokovovú zadnú časť narúšajú len potrebné plastové predely antén, ktoré však výrobca rovnako veľmi dobre dokázal zakomponovať do dizajnu.

vernee-apollo-ofiko-foto-nahlad

Rýchle a bezpečné nabíjanie

Momentálne sa vo svete hovorí o batériách naozaj na každom rohu. Z tohto titulu sa teda mnoho výrobcov snaží priniesť oveľa väčšie bezpečie pri nabíjaní alebo pripravuje niekoľkonásobne prísnejšie kontroly výrobného procesu. Verne spomína, že prináša bezchybné batérie s množstvom bezpečnostných poistiek v prípade nejakej nehody. Nebude vás teda trápiť prehrievanie, prepätie alebo prechod zbytočne veľkého prúdu, čo by mohlo spôsobiť potenciálne nebezpečenstvo.

vernee-apollo-ofiko-foto6

Prenos audia cez Type-C konektor, podpora 3.5 mm audio jacku alebo OTG funkcionalita

Našťastie, Vernee sa nevydalo cestou odstraňovania tradičného 3,5 mm audio jacku a dokonca pridalo možnosť prenosu zvuku cez napájací USB Type-C konektor, o ktorom sa hovorí, že ponúka kvalitnejší prenos zvuku. K dispozícii je aj OTG pre pripojenie rôznych externých periférií.

vernee-apollo-ofiko-foto7

Jeden z najrýchlejších skenerov odtlačkov prstov

Smartfón bez snímača odtlačkov prstov by sme si v dnešnej dobe ani nevedeli predstaviť. Tento šikovný zabezpečovací prvok si našiel miesto v mnohých zariadeniach a výrobcovia sa ho neustále snažia vylepšiť. Vernee Apollo ponúka jeden z najrýchlejších, ktorý dokáže smartfón odomknúť už za 0,1 sekundy.

vernee-apollo-ofiko-foto8

Ak vás tieto body presvedčili o kúpe najnovšieho počinu od Vernee, určite by ste mali využiť predvianočnú akciu so začiatkom 15. decembra o 10:00 ráno nášho času, v ktorej táto novinka ponúkne cenovku len 226 €. Dostupných bude 999 kusov. Za príplatok približne 46 € si môžete kúpiť špeciálnu edíciu, ktorá ponúka VR headset, ochranný obal a ochranné sklo na displej.

Kúpiť Vernee Apollo za 226 €

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP