Gadgety a najmä tie z Číny sa tešia v posledných rokoch veľkému vzostupu záujmu zo strany bežných používateľov. Ich dominancia na trhu je teda veľmi jasne viditeľná a výrobcovia nevynechajú ani deň, aby priniesli niečo revolučné, čo konkurencia ešte nemá.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V tomto výbere je tak 7 gadgetov, ktoré sú jednak mnohými používateľmi overené, no v prvom rade ponúkajú niekoľko super funkcií, ktoré ocení akýkoľvek používateľ či nadšenec.

Convoy S2+

Cena: 10 €

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Convoy S2+ za 10 €

Slováci majú veľmi radi akékoľvek formy kempovanie v prírode. Tento jedinečný zážitok a hlavne praktickosť tvojej kempingovej výbavy si môžeš rozšíriť aj touto parádnou LED lampou, ktorá ponúka vysokú svietivosť, pamäť pre zaznamenávanie používateľom zadefinovaných nastavení či odolnú konštrukciu. A to všetko len za 10 €!

No.1 F1

Cena: 21 €


zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť No.1 F1 za 21 €

Spoločnosť No.1 poznajú používatelia najmä zo segmentu smart hodiniek, no tento čínsky výrobca to skúša aj pri fitness náramkoch. Model F1 ponúka displej na vrchnej strane, merač srdcového tepu, podporu pre Android aj iOS či dlhú výdrž batérie, ktorá sa môže rovnať s priamym konkurentom v podobe Xiaomi Mi Band 2. Výsledná cena činí len 21 €.

Excelvan Q8 4K akčná kamera

Cena: 39 €


zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť Excelvan Q8 4K za 39 €

Akčné kamery sú pre mnohých športovcov nutnou výbavou v ich batohu. Dominancia GoPro je konštantne narúšaná spoločnosťami, ako Xiaomi či v tomto prípade Excelvan, ktorý to s modelom Q8 dotiahol naozaj vysoko. Ponúka záznam v špičkovej 4K kvalite, 16 MPx snímač, 2-palcový displej, 170-stupňový záber či v neposlednom rade 900 mAh batériu pre zabezpečenie solídnej výdrže na jedno nabitie. Táto akčná kamera ťa pritom bude stáť len 39 €.

Dron LiDiRC L15FW

Cena: 33 €

zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť LiDiRC L15FW za 33 €

Segment dronov je vskutku špecifický trh. Niektorých odrádza zavedenie nových zákonov, iných zas vysoká cena lepších kúskov od renomovaných firiem. Na to, aby si sa naučil lietať, však nepotrebuješ nutne vysoliť 1000 € a pre začiatok ti stačí napríklad aj tento slušný kúsok. Ponúka jednoduchý dizajn, príjemné rozmery, ľahké ovládanie či WiFi model s ovládačom a stojanom na smartfón, ktorý slúži na premietanie obrazu zo vstavanej HD kamery.

Xiaomi Rodmi 2S

Cena: 15 €

zdroj fotografie: Roidmi

Kúpiť Xiaomi Roidmi 2S za 15 €

Xiaomi má v radoch aj skvelý FM transmitter, ktorý vyrába v spolupráci s Roidmi. Model 2S je dokonca tak vyšperkovaný kúsok, že ponúka Bluetooth funkcionalitu pre zabezpečenie handsfree telefonovania a aplikáciu, vďaka ktorej dokonca môžeš meniť podsvietenie LED diód, ktoré obkolesujú dva USB porty pre nabíjanie smartfónov či iných zariadení. Cena? Tento super gadget môžeš byť tvoj už za 15 €. No poponáhľaj sa, nakoľko akcia končí už za 8 hodín!

Xiaomi Headset

Cena: 11 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Headset za 11 €

Pri obľúbenom čínskom výrobcovi ešte chvíľu ostaneme. V radoch giganta sa totiž nachádza aj výborný Bluetooth headset, ktorý to skúša moderným dizajnom, bohatou funkčnou výbavou a najmä nízkou cenou, ktorá sa v aktuálnej akcii pohybuje len na úrovni 11 €.

DZ09

Cena: 10 €

Kúpiť DZ09 za 10 €

Smart hodinky DZ09 sú mocným predajným trhákom, ktorý sa naplno preukázal aj v našom prípade. Recenzia na ne je totiž historicky najúspešnejšia na našom webe, čo, samozrejme, poukazuje na ich rozšírenosť a silu medzi fanúšikmi. Ak sa teda chceš o nich viac dozvedieť, určite nahliadni do recenzie. Avšak prvým znakom, že sa nesmierne oplatia, je ich aktuálna cena, ktorá je tesne pod hranicou 10 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
31%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
15%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.