Xiaomi svojimi produktami zaberá neuveriteľne široký trh a výnimkou nie je ani oblasť akčných kamier a smart hodiniek. Práve zariadenie z tejto sféry sú teraz vo výrazných zľavách priamo v Európe.

Xiaomi Mijia 4K akčná kamera

Cena: 99 €

Ako prvá sa v našej ponuke objavuje akčná kamera Xiaomi MIJIA, ktorá zaujme výbornými vlastnosťami za príjemnú cenovku. Dôležitým faktorom pri nahrávaní videa je frekvencia snímok za sekundu. Kým lacnejšie kamery zvyknú mať túto hodnotu na nedostatočnej úrovni, v prípade Xiaomi kamery je 4K rozlíšenie nahrávané pri kvalitných a plynulých 30 snímkach za sekundu. Xiaomi Mijia 4K Compact Camera sa tak aktuálne radí medzi najlacnejšie akčné kamery s plnohodnotným 4K videom.

Ďalej je podporované FullHD pri slušných 100 fps a 720p HD pri 200 fps. Snímanie prebieha pri 145 stupňovom zábere a minimálnej clone f/2.8. Spracovanie obrazu má potom na starosti procesor Ambarella A12S75, ktorý vie ukladať aj do bezstratového RAW formátu. Vďaka 6-osovej elektronickej stabilizácii obrazu sú zas videá perfektne plynulé. Záznamy sa ukladajú na microSD kartu do maximálnej veľkosti 64 GB (nie je v balení). K dispozícii je aj 2,4″ displej a systém v angličtine. Tiež nechýba možnosť ovládania cez aplikáciu v smartfóne. Solídnu výdrž potom zabezpečuje 1450 mAh batéria.

Hlboko pod stovku so skvelým dodaním

Kým konkurencia ponúka kamery s podobnými špecifikáciami za niekoľko stoviek eur, Xiaomi nastavilo cenu omnoho prívetivejšie. Cesta k výhodnej kúpe vedie cez náš FonTech Shop, kde nájdeš zľavový kupón, ktorý spustí cenu kamery na skvelých 99 €. K dispozícii sú kupóny pre prvých 4 zákazníkov.

Kúpiť akčnú kameru Xiaomi Mijia 4K za 99 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Celú ponuku pritom ešte vylepšuje spôsob dodania. Akčná kamera sa totiž nachádza v európskom sklade a získaš tak dve ohromné výhody. Produkt k tebe príde v priebehu niekoľkých dní a absolútne sa nemusíš obávať ďalších poplatkov vyrúbených na colnici. Ponuka, nad ktorou nemusíš váhať.

Smarthodinky Huami AMAZFIT Pace

Cena: 108 €

Aj druhé dnešné zariadenie bude ale mimoriadne lákavé. Hodinky Xiaomi Huami Amazfit ponúkajú v keramickom ráme, ktorý je mimochodom odolný voči škrabancom, okrúhly 1,34-palcový displej s rozlíšením 320 x 300 pixelov. Bezproblémový chod operačného systému zabezpečuje dvojjadrový 1.2 GHz procesor, úctyhodná 512 MB operačná pamäť RAM a 4 GB interné úložisko.

Hodinky prichádzajú s gumeným 22 mm náramkom,v tomto prípade s čiernym prevedením. Keďže sa jedná o športové hodinky, nemôže im chýbať snímač srdcového tepu, vstavané GPS, WiFi a samozrejme aj Bluetooth pre spárovanie so smartfónom. 280 mAh batéria by mala poskytnúť až 5 dňovú výdrž pri priemernom používaní.

Druhá lákavá ponuka

Smart hodinky Huami Amazfit Pace prichádzajú s cenovkou nižšou ako na Slovensku. Tohto pomocníka pre šport, ale aj pre činnosti počas dňa môžeš kúpiť za 108 €. Opäť ti k tomu pomôže kupón, ktorý nájdeš vo FonTech Shope. Bleskový výpredaj so 17 % zľavou však platí len dva dni, preto by si nad kúpu rozmýšľať dlho nemal.

Kúpiť smarthodinky Xiaomi Huami Amazfit za 108 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Aj v tomto prípade je k dispozícii dodanie z európskeho skladu. Doprava v priebehu pár dní a žiadny strach z ďalších poplatkov sú faktory, ktoré z akcie znova robia mimoriadne lákavú ponuku. Pokiaľ ťa teda smarthodinky zaujali, máš vynikajúcu príležitosť ich získať za skvelú cenu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom