Poslednú dobu sa akoby roztrhlo vrece s akčnými kamerami a vybrať tú správnu je niekedy veľmi ťažké. Teraz ti ponúkame skvelú kameru v pomere cena/výkon.

Ak máš záujem o športovú kameru, nemusíš za ňu hneď vyhodiť stovky eur. Konkurencia je v tomto odvetví veľká, čo výrobcov núti stláčať ceny smerom dole. Dôkazom je aj táto kamera MGCOOL Explorer Pro, ktorá ponúka 4K rozlíšenie pri 30 fps za fantastickú cenu. Okrem toho dokáže nahrať aj klasické Full HD video pri 60 fps či spomalené HD video pri 120 fps. O všetko sa pritom postará kvalitný Sony IMX179 CMOS senzor. To všetko si môžeš uložiť na SD kartu až do veľkosti 64 GB.

kamerazdroj fotografie: Mgcool

Videá si môžeš prezerať na 2 palcovom displeji, alebo prostredníctvom aplikácie, ktorá sa spáruje s kamerou pomocou Wi-Fi. To funguje spoľahlivo až do vzdialenosti 13 metrov. Kamera má všestranné využitie, či už pri športe, alebo ako kamera do auta. Zorný uhol je až 170 stupňov a vďaka tzv. žraločiemu oku, vďaka čomu budú  zábery pôsobiť oveľa vernejšie. O chod kamery sa stará vymeniteľná 1050 mAh batéria, ktorá sľubuje až 100 minút nahrávania pri 4K rozlíšení.

zdroj fotografií: Mgcool

MGCOOL Explorer Pro 4K kamera za 36,50 €

To všetko môžeš získať za fantastickú cenu 36,50 € a na výber máš z dvoch farebných kombinácií. Okrem toho nájdeš v balení aj užitočné vodotesné puzdro a niekoľko držiakov. Poštovné ťa pritom vyjde úplne zadarmo, no musíš rátať s prípadnými colnými poplatkami.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú