banner-mi4s
Ak sa podrobnejšie pozrieme na nižšiu a strednú triedu smartfónom vidíme, že Xiaomi je v tejto oblasti ako ryba vo vode. Čínsky gigant každoročne predstaví niekoľko nových smartfónov rady Redmi alebo Redmi Note. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Kvarteto nových smartfónov teraz prešlo známou 3C certifikáciou v domovskej Číne a fanúšikovia môžu očakávať nové smartfóny možno už v priebehu leta. Smartfóny nesú označenie 2015810, 2015817, 2015818 a 2015819. Pravdepodobne sa jedná o smartfóny z novej rady Xiaomi Redmi 4, prípadne noviniek z rady Redmi Note. Prvým detailom o nových smartfónoch je použitie nabíjacej technológie s výstupom 5V/2A. Ďalším a nepochybne nutným vylepšením je zvýšenie kapacity RAM pamäte z tradičných 2 GB na oveľa prijateľnejšie 3 GB, ktoré sú v poslednej dobre akýmsi nutným štandardom pre najlepší zážitok pri používaní.

Xiaomi Redmi 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


51be2d317197a51c
Výpočtový výkon obstará jeden z dvojice procesorov Snapdragon 616 alebo MediaTek Helio P10, ktorý sa v súčasnosti v smartfónoch objavuje veľmi pozvoľne. Xiaomi by mohlo do low-endovej kategórie priniesť premiérovo aj snímač odtlačkov prstov. Vieme, že informácie sú zatiaľ veľmi strohé, no pevne veríme v správny úsudok Xiaomi a dúfame, že spoločnosť nám opäť prinesie skvelé smartfóny.

Zdroj: Gizmochina.com, Mobile.it168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP