Doba je ťažká, zlodeji sú vynaliezaví. V Číne vedia, že najlepšie je byť vždy o krok pred nimi, čo sa odzrkadľuje na čoraz vybavenejších bezpečnostných systémoch a kamerách.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

S 360-stupňovým záberom budeš mať pod kontrolou úplne všetko

Nová 360-stupňová IP kamera je svojím tvarom určená pre umiestnenie na stop, odkiaľ dokáže dokonalo zachytávať celý priestor vďaka špeciálnej optike s efektom rybieho oka. Vďaka bielej farbe dokonale splynie s farbou väčšiny stropov a pre záškodníka tak bude ťažšie viditeľná. Použitý je 1,3 MPx snímač, ktorý dokáže nahrávať video s rozlíšením 1280 x 960 pixelov. Záznam je možné ukladať na 128 GB microSD kartu, prípadne po pripojení k internetu aj do mobilnej aplikácie alebo na vzdialený server.

S nečakaným návštevníkom sa aj porozprávaš

360-stupňová IP kamera si poradí aj so záznamom v noci vďaka trom výkonným infračerveným diódam, ktoré sú umiestnené po okrajoch zariadenia a využívajú našimi očami neviditeľné svetelné spektrum. Pripojenie k internetu je možné pomocou ethernetového kábla alebo bezdrôtového Wi-Fi pripojenia. Po spárovaní s aplikáciou je možný aj obojsmerný prenos zvuku. Nechýba ani zabudovaná detekcia pohybu, ktorá následne spustí záznam videa. IP kamery v súčasnosti naberajú na popularite aj vďaka možnosti využitia pre stráženie detí, domácich miláčikov či monitorovanie zamestnancov v kanceláriách.

IP kamera

Kúpiť 360-stupňovú IP kameru za 19 €
Zľavový kupón VRWIC5

Popularite pomáhajú aj priateľské ceny. Výnimkou nie je ani táto stropná 360° bezdrôtová IP kamera, ktorej cena po aplikovaní zľavového kupónu VRWIC5 klesne iba na 19 €. Vďaka nízkej cene a širokej funkcionalite ide o aktuálne jeden z najlepšie sa predávajúcich produktov u predajcu TomTop.com.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]