OnePlus 6T už pomaly klope na dvere, keďže by sme ho oficiálne mali vidieť už 17. októbra. Niekoľko dní pred predstavením sa však na základe 360° renderu môžeme pozrieť na pravdepodobne konečný dizajn očakávanej vlajkovej lode.

Už v minulosti sme mohli mnohokrát počuť, že OnePlus je dcérskou firmou spoločnosti Oppo, ktorú vlastní BBK Electronics. Aj na základe tejto skutočnosti sme videli medzi predchádzajúcimi modelmi spomínaných výrobcov mnoho podobností. Inak tomu nie je ani teraz, keď sa na svetlo sveta dostalo video zobrazujúce 360° render očakávanej novinky OnePlus 6T. Na videu, ktoré sprostredkoval populárny tipster @OnLeaks v spolupráci indickým portálom @mysmartprice, môžeme skutočne vidieť podobnosť s modelom Oppo R17.

Podobnosť medzi OnePlus 6T a Oppo R17 je zjavná

Predná strana OnePlus 6T je naozaj veľmi podobná s modelom Oppo R17, hlavne po stránke výrezu v displeji. Ten bude menší ako v prípade aktuálneho OnePlus 6 a bude mať tvar kvapky. Na zadnej strane sa bude nachádzať vertikálny duálny fotoaparát, LED blesk a logo spoločnosti. Na spodnej strane si môžeme všimnúť neprítomnosť 3,5 mm audio jacku, čo spôsobilo vlnu nevôle fanúšikov OnePlusu. Rozmery smartfónu činia 157.5 x 75.7 x 8.2 mm a hrúbka s výstupkom fotoaparátu vzrastie na 8,6 mm.

AMOLED displej s ochranným sklom Gorilla Glass 6

Podľa videa ponúkne OnePlus 6T 6,4-palcový AMOLED displej. Predchádzajúce správy však hovorili o máličko väčšom displeji so 6,5-palcovým Optic AMOLED panelom. Každopádne, displej si zachová FHD+ rozlíšenie s pomerom strán 19,5:9 a chrániť ho bude najnovšie ochranné sklo Gorilla Glass 6. Očakáva sa použitie procesora Snapdragon 845 a dostupné budú modely v konfiguráciách s 64 GB ROM + 6 GB RAM, 128 GB ROM + 8 GB RAM a 256 GB ROM + 8 GB RAM.

OnePlus 6 o 119 € lacnejšie ako oficiálne

Pozeráme sa na konečný dizajn?

Po stránke fotografovania ponúkne nový OnePlus 6T dvojicu 16 a 20 MPx snímačov, podobne ako OnePlus 6. Predpokladá sa aj jemne väčšia kapacita batérie a predinštalovaný operačný systém Android 9 Pie s už známou nadstavbou OxgenOS. Zaujímavosťou bude už potvrdený snímač odtlačkov prstov v displeji. V prípade zverejneného videa odhaľujúceho 360° render smartfónu môžeme povedať, že sa pravdepodobne pozeráme na konečný dizajn OnePlus 6T a veľkých zmien sa už asi naozaj nedočkáme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom