360 N4S so Snapdragonom 625 zachytený na fotografii, predstavený bude možno ešte tento mesiac

Teraz čítate
360 N4S so Snapdragonom 625 zachytený na fotografii, predstavený bude možno ešte tento mesiac

banner-mi5s
Začiatkom septembra sme vás informovali o tom, že spoločnosť 360 pravdepodobne chystá vylepšenú verziu modelu N4S. Ten je momentálne dostupný len vo verzii s procesorom MediaTek Helio X20 a čoskoro by sme sa mali dočkať aj verzie so Snapdragonom 625. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Staršia fotografia prezrádzala Snapdragon 625 vďaka nápisu na krabici od telefónu. Teraz sa využitie tohto procesora opäť potvrdzuje a tentokrát bol na fotografii zachytený samotný telefón s obrazovkou „Info o telefóne“, kde môžete vidieť čínskymi znakmi napísaný Snapdragon 625. Na obrazovke však môžeme vidieť aj 4 GB operačnú pamäť a 32 GB úložisko, no dostupná bude aj 64 GB verzia. Smartfón na fotke disponuje 5.5-palcovým FullHD displej s viditeľným 2.5D zahnutím a beží na staršom Androide 6.0 Marshmallow.

360-n4s-screen-snapdragon-625

TIP: 360 N4S možno príde aj vo verzii s procesorom Snapdragon 625

Čo zatiaľ úplne potvrdené nie je, je masívna 5000 mAh batéria, ktorá poháňa aj MediaTek verziu smartfónu. Túto batériu podľa informácií nabijeme z 0% na 100% už za 2 hodiny. Po fotografickej výbave by nemal chýbať 16 MPx fotoaparát na zadnej, respektíve 8 MPx fotoaparát na prednej strane. Očakávaná cena Snapdragon verzie 360 N4S je 160 € (rovnaká ako pri MediaTeku), čím by útočil na porovnateľný Cool1 a Xiaomi Redmi Note 4. Predstavenie by mohlo prebehnúť ešte tento mesiac a v prípade, že sa tak stane, vás určite budeme informovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.