banner-mi5s-plus
Spoločnosť 360 sa dostáva do povedomia ľudí čoraz viac a viac. Iba pred pár dňami predstavili nový smartfón, radiaci sa do rady N4 s názvom N4A. Teraz sme sa dočkali ďalšej novinky, vylepšeného modelu N4S, ktorý je poháňaný procesorom Snapdragon 625.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pre nás už známy model N4S, ktorý bol predstavený v júli tohoto roku, sa dočkal svojej vylepšenej verzie. Miesto nie práve obľúbeného Helio X20 čipsetu vylepšená verzia prináša novší Snapdragon 625 procesor. Práve zmena „srdca“ modelu N4S je tou najväčšou. Nejde však o jediný upgrade, keďže narástlo aj interné úložisko, a to hneď dvojnásobne – z 32 GB na 64 GB. Ostatné hardvérové špecifikácie táto dvojica smartfónov medzi sebou zdieľa.

360-n4s-snapdragon625-version-2

Phablet sa nezmenil ani po vizuálnej stránke. To isté kovové telo s elegantne skosenými a zaoblenými hranami pre pohodlnejšie a lepšie uchopenie, rovnako ako aj veľký 5.5-palcový FullHD displej. Na zadnej strane nájdeme snímač odtlačkov prstov, ktorý okrem odomykania zariadenia môžeme použiť aj pre platby a spustenie fotoaparátu.

360-n4s-snapdragon625-version

Ako sme už spomínali, nové N4S-ko poháňa osemjadrový Snapdragon 625 s taktom 2.0 GHz. O multitasking sa postará dostatočných 4 GB RAM pamäte, rovnako ako pri verzii s čipsetom Helio X20. Na zadnej strane nájdeme okrem snímača odtlačkov prstov aj 16 MPx fotoaparát s LED bleskom. Z druhej strany je nad displejom uložená 8 MPx selfie kamera. O výdrž sa postará až 5000 mAh batéria, ktorá podporuje Quick charge 3.0 pre rýchle nabíjanie. Vďaka tomu sa takto veľká batéria nabije za 150 minút, pričom výdrž na jedno nabitie by mala atakovať vynikajúcich 72 hodín. Obrovská batéria smartfónu 360 N4S môže byť v prípade núdze tiež zdrojom energie pre ostatné smartfóny, keďže prichádza s funkciou reverzného nabíjania.

360-n4s-snapdragon625-version-3

Smartfón do predaja na domovskom, čínskom trhu vstúpi už 2. novembra za štartovaciu cenu 1799 juanov, čo je v prepočte výborných 175 €. My len dúfame, že sa novinka zapáči aj čínskym e-shopom, ktorý odosielajú aj globálne a zakúpiť si ho budeme môcť aj my.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
18%
Páči sa mi to
73%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.