banner-p9
Donedávna v našich končinách neznáma spoločnosť 360 predstavila v pondelok 9. mája svoje nové zariadenie, s ktorým sa bude snažiť ohúriť masy. Vyzerá to tak, že sa im to zatiaľ darí, keďže smartfón 360 N4 dosiahol v domovskej Číne neuveriteľných 5,13 milióna registrácií za obyčajné dva dni.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Toto zariadenie od mladej čínskej spoločnosti vlastní nesmiernu výhodu v pomere cena / výkon. 360 N4 disponuje displejom s uhlopriečkou 5,5 palca, ktorý dosahuje Full HD rozlíšenie. Displej je navyše krytý zaobleným 2,5D sklom. Srdcom smratfónu je 10-jadrový procesor Helio X20 od spoločnosti MediaTek, ktorý bije na úrovni 2,0 GHz. Interné úložisko sa vyšplhalo na kapacitu 32 GB a operačná pamäť dosahuje hodnoty 4 GB. N4-ka má navyše slot pre microSD kartu, takže sa nemusíte strachovať, že by vám kapacita interného úložiska nepostačovala.

360-n4-registracie

Sekundárny fotoaparát slúžiaci na selfies má 5 MPx. Ten hlavný s rozlíšením 13 MPx podporuje fázové zaostrovanie PDAF a ponúka clonu f/2.0. Pod ním sa nachádza čoraz vyhľadávanejší skener odtlačkov prstov. Tento prístroj prichádza s viacerými možnosťami konektivity. Ponúka DualSim funkcionalitu, 4G LTE, VoLTE, WiFi, GPS a microUSB konektor. Toto všetko bude poháňať batéria s kapacitou 3080 mAh s podporou rýchleho nabíjania. Po softvérovej stránke nájdeme v zariadení Android 6.0 Marshmallow s vlastnou nadstavbou s názvom 360 OS.

360-n4-registracie1
Zariadenie je dostupné v bielej, žltej a červenej farbe. Veľmi nás teší, že si tento prístroj môžeme zakúpiť aj na územie Slovenskej republiky a to za naozaj nízku cenu 170 eur! Spoločnosť 360 nedávno prehlásila, že čo nevidieť sa dočkáme ďalšej verzie tohto smartfónu, ktorá bude podporovať certifikáciu IPX7, čo značí plnohodnotnú odolnosť voči vode.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom