Smartfón s označením 360 F4S prešiel certifikáciou TENAA

banner-redmi-note-3-pro
Spoločnosť 360 môže považovať rok 2016 za prelomový. O tejto spoločnosti sa v technologických kruhoch hovorí čoraz častejšie a tešiť ju môže aj čoraz väčší záujem o smartfóny tohto výrobcu. Ambiciózna spoločnosť ďalej napreduje vo svojej premyslenej stratégii, vďaka ktorej sa čoskoro dočkáme ďalšieho výhodného modelu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pripravovaná novinka sa objavila na internetových stránkach certifikačnej spoločnosti TENAA. Smartfón vystupuje pod kódovým označením MIIT 1603-A03, no podľa vzhľadu môžme ľahko posúdiť, že sa jedná pravdepodobne o vylepšenú verziu modelu 360 F4. Ten prišiel s hliníkovo-plastovou konštrukciou a svetu bol odhalený ešte pred 6 mesiacmi. Vzhľad zadnej strany novej verzie sa taktiež náramne podobá na niektoré zo smartfónov modelovej rady spoločnosti Xiaomi, Xiaomi Redmi. Na prednej strane pripravovaného zariadenia sa nachádza 5,5-palcový FullHD displej. Pod hliníkovou konštrukciou sa skrýva procesor Mediatek MT6753 s ôsmimi jadrami. Veľkosť RAM pamäte sa vyšplhala na hodnotu 3 GB a interné úložisko pojme 32 GB dát. Nad skenerom odtlačkov umiestneným na zadnej hrane nájdeme 13 MPx hlavný fotoaparát spolu s LED bleskom.

Xiaomi Redmi Note 3 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

360-f4s-1

Predná strana ponesie aj 5 MPx selfie kameru. O solídnu výdrž na jedno nabitie sa postará batéria s kapacitou 3920 mAh. Po systémovej stránke poteší Android vo verzii 6.0 Marshmallow. Toto zariadenie pre masy dostane pekelne dobrú cenovku, ktorá sa bude pohybovať okolo 106 €. Oficiálne predstavenie by malo prebehnúť v dohľadnej dobe, tak neváhajte a sledujte nás aj naďalej.

TIP: 360 Q5 a Q5 Plus oficiálne: Pravé vlajkové lode s bezpečnosťou na vojenskej úrovni

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]