Smartfón s označením 360 F4S prešiel certifikáciou TENAA

banner-redmi-note-3-pro
Spoločnosť 360 môže považovať rok 2016 za prelomový. O tejto spoločnosti sa v technologických kruhoch hovorí čoraz častejšie a tešiť ju môže aj čoraz väčší záujem o smartfóny tohto výrobcu. Ambiciózna spoločnosť ďalej napreduje vo svojej premyslenej stratégii, vďaka ktorej sa čoskoro dočkáme ďalšieho výhodného modelu.

Pripravovaná novinka sa objavila na internetových stránkach certifikačnej spoločnosti TENAA. Smartfón vystupuje pod kódovým označením MIIT 1603-A03, no podľa vzhľadu môžme ľahko posúdiť, že sa jedná pravdepodobne o vylepšenú verziu modelu 360 F4. Ten prišiel s hliníkovo-plastovou konštrukciou a svetu bol odhalený ešte pred 6 mesiacmi. Vzhľad zadnej strany novej verzie sa taktiež náramne podobá na niektoré zo smartfónov modelovej rady spoločnosti Xiaomi, Xiaomi Redmi. Na prednej strane pripravovaného zariadenia sa nachádza 5,5-palcový FullHD displej. Pod hliníkovou konštrukciou sa skrýva procesor Mediatek MT6753 s ôsmimi jadrami. Veľkosť RAM pamäte sa vyšplhala na hodnotu 3 GB a interné úložisko pojme 32 GB dát. Nad skenerom odtlačkov umiestneným na zadnej hrane nájdeme 13 MPx hlavný fotoaparát spolu s LED bleskom.

Xiaomi Redmi Note 3 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

360-f4s-1

Predná strana ponesie aj 5 MPx selfie kameru. O solídnu výdrž na jedno nabitie sa postará batéria s kapacitou 3920 mAh. Po systémovej stránke poteší Android vo verzii 6.0 Marshmallow. Toto zariadenie pre masy dostane pekelne dobrú cenovku, ktorá sa bude pohybovať okolo 106 €. Oficiálne predstavenie by malo prebehnúť v dohľadnej dobe, tak neváhajte a sledujte nás aj naďalej.

TIP: 360 Q5 a Q5 Plus oficiálne: Pravé vlajkové lode s bezpečnosťou na vojenskej úrovni

Pošli nám TIP na článokSmartfóny