Smartfón s označením 360 F4S prešiel certifikáciou TENAA

Teraz čítate
Smartfón s označením 360 F4S prešiel certifikáciou TENAA

banner-redmi-note-3-pro
Spoločnosť 360 môže považovať rok 2016 za prelomový. O tejto spoločnosti sa v technologických kruhoch hovorí čoraz častejšie a tešiť ju môže aj čoraz väčší záujem o smartfóny tohto výrobcu. Ambiciózna spoločnosť ďalej napreduje vo svojej premyslenej stratégii, vďaka ktorej sa čoskoro dočkáme ďalšieho výhodného modelu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pripravovaná novinka sa objavila na internetových stránkach certifikačnej spoločnosti TENAA. Smartfón vystupuje pod kódovým označením MIIT 1603-A03, no podľa vzhľadu môžme ľahko posúdiť, že sa jedná pravdepodobne o vylepšenú verziu modelu 360 F4. Ten prišiel s hliníkovo-plastovou konštrukciou a svetu bol odhalený ešte pred 6 mesiacmi. Vzhľad zadnej strany novej verzie sa taktiež náramne podobá na niektoré zo smartfónov modelovej rady spoločnosti Xiaomi, Xiaomi Redmi. Na prednej strane pripravovaného zariadenia sa nachádza 5,5-palcový FullHD displej. Pod hliníkovou konštrukciou sa skrýva procesor Mediatek MT6753 s ôsmimi jadrami. Veľkosť RAM pamäte sa vyšplhala na hodnotu 3 GB a interné úložisko pojme 32 GB dát. Nad skenerom odtlačkov umiestneným na zadnej hrane nájdeme 13 MPx hlavný fotoaparát spolu s LED bleskom.

Xiaomi Redmi Note 3 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

360-f4s-1

Predná strana ponesie aj 5 MPx selfie kameru. O solídnu výdrž na jedno nabitie sa postará batéria s kapacitou 3920 mAh. Po systémovej stránke poteší Android vo verzii 6.0 Marshmallow. Toto zariadenie pre masy dostane pekelne dobrú cenovku, ktorá sa bude pohybovať okolo 106 €. Oficiálne predstavenie by malo prebehnúť v dohľadnej dobe, tak neváhajte a sledujte nás aj naďalej.

TIP: 360 Q5 a Q5 Plus oficiálne: Pravé vlajkové lode s bezpečnosťou na vojenskej úrovni

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
  • Ivann

    Predstavíte to a tam to končí… Už viac žiadne info, ani kde sa to dá kúpiť ani nič viac. Naposledy tu bol článok 360 Q5 Plus a už ani obraz ani zvuk od Vás o dostupnosti tejto značky. Načo to sem píšete,keď nikde nedáte link na možnú kúpu. 360 Q5 sa mi veľmi páčila, ale žiaden čínsky server o tom ani nechyruje!

    • Pepo

      Tak keď to neponúka žiadny obchod overený redakciou tejto stránky, tak asi nie je moc čo poskytnúť ohľadom kúpy… Radšej nech nedávajú žiadne info ako keby mali povedat, že objednajte si to odtiaľ a odtiaľ a dajte nám vedieť, či vám neprišla tehla…