O tom, že Elephone chystá nové vlajkové lode pre tento rok už niečo vieme. Dokonca vieme, že prídu s 2K displejmi a Dual-bootom medzi Androidom 5.0 a najnovším Windows 10. Teraz sa na internete objavili ďalšie informácie o týchto vlajkových lodiach. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Hneď od začiatku sa objavil termín Dual-Boot. Ten v poslednej dobe nie je veľmi rozšírený po mobilných zariadeniach, no na osobných počítačoch sa stal už známym pojmom. Dual-boot už podla názvu dokáže bootovať dva operačné systémy a tak je len na užívateľovi, ktorý mu skôr vyhovuje. Čínsky výrobca zariadení Elephone sa rozhodol pre cestu Windows / Android a táto dvojka zaručene nesklame. Všetky výhody známeho Windows v spojení s Andorid Lollipop tak ponúknu skvelý kontrast produktivity a zábavy.

Nadchádzajúce (v súčasnej dobe nemenované) zariadenie od Elephone príde v dvoch verziách. Prvá výlučne len so známym Android 5.0 OS a druhá verzia bude ,,bežať“ v dual-boot režime Windows / Android. Verzie len s Android OS sa pravdepodobne dočkáme v máji a dual-boot príde v júni.

Elephone ponúkne vlajkové lode s 5,5-palcovým displejom s jemným rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Čisto Android verzia bude obsahovať 64-bitový MediaTek MTK6795 procesor, zatiaľ čo dual-boot variant bude poháňaný procesorom Intel Atom. Kamery sa budú líšiť tiež. Android verzia ponúkne 21 MPix Sony IMX 230 fotoaparát a dual-boot zasa 20,7 MPix Sony IMX 230 snímač. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre dual-boot verziu alebo nie, dostanete skvelých 4 GB RAM! Nechýba čítačka odtlačkov prstov a batéria, ktorá bude o kapacite „viac než 3800 mAh“.

Koncept dual-boot tu už síce bol, no dali by ste šancu smartfónu, ktorý ponúkne výhody „oboch svetov“?

Zdroj: AndroidAuthority.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú