200 šťastlivcov cestujúcich letom IB 0513 z La Coruñe do Barajas aerolíniami Iberia Airlines dostalo okrem príjemného letu a šťastného pristátia aj novučičký Samsung Galaxy Note 8 úplne zadarmo.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Šťastie ako sa patrí

Takýto masívny darček pre všetkých cestujúcich vnútroštátneho letu v Španielsku zorganizovala tamojšia pobočka Samsungu. Telefóny začali rozdávať letušky z vozíkov pred začiatkom letu. Cestujúci spočiatku nechápali, o čo ide, no po chvíli už prevládali nadšené reakcie. Niektorí cestujúci si neváhali momenty prekvapenia natočiť na video.

Išlo o hlbšiu myšlienku

Ak si si myslel, že Samsung rozdával nové Note 8-čky len tak z rozmaru, mýliš sa! Samsung chcel poukázať na to, že nová rada Note 8 je bezpečná a nehrozí žiadne fiasko ako tomu bolo v prípade modelu Galaxy Note 7. Všetci si veľmi dobre pamätáme problémy s vybuchujúcimi batériami.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
30%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
10%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
10%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.