Vianočná atmosféra už u mnohých z nás panuje naplno a s tým je spojený aj nákup darčekov. Či už chceš potešiť svojich blízkych alebo seba, týchto 10 technologických bestsellerov môže byť skvelým tipom na darček.

Upozorňujeme, že niektoré produkty sa nachádzajú v čínskych skladoch, pri ktorých treba rátať s dlhším doručením. Doručenie z európskeho skladu bežne trvá 3 až 7 pracovných dní.

Smartfóny sú jasnou voľbou

Samozrejme, v oblasti technologických zariadení sú hitom smartfóny. Používame ich denne a už dávno nielen na telefonovanie a smskovanie. Medzi používateľmi je veľmi obľúbený model Xiaomi Redmi Note 6 Pro, ktorý sa hodí pre každého bežného používateľa. Ponúka FullHD displej, duálny fotoaparát či veľkú batériu. Ide o kúsok, ktorý stojí len takmer 160 eur, ale výkonom patrí vyššie.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 6 Pro za 160 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Pokiaľ si náročnejší používateľ, no stále nechceš minúť za telefón tisíc eur, je tu jeden veľmi vhodný kandidát. Novinka OnePlus 6T dosahuje kvalitu a výkon najlepších na trhu, avšak stojí o desiatky až stovky eur menej než väčšina priamych konkurentov. Smartfón získava veľmi kladné hodnotenia v odborných recenziách, pochvalu si zasluhuje nielen za rýchlosť, ale aj za kvalitu fotografií a výdrž. To sú dnes pri smartfóne kľúčové vlastnosti.

Kúpiť OnePlus 6T za 506 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

OnePlus

Na prácu, zábavu aj cestovanie

Notebooky sú ďalšími zariadeniami, ktoré často využívame a preto hľadáme čo najlepšie špecifikácie za prijateľnú cenu. Xiaomi sa pred rokmi rozhodlo stúpiť do tohto segmentu a podarilo sa mu to veľmi efektne. Najnovší model ľahkého modelu Mi Notebook Air pre rok 2018 je obľúbený najmä pre skvelý pomer ceny a výkonu.

Kúpiť Notebook Xiaomi Mi Air 13 za 710 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Weibo

Za niečo vyše 700 eur ponúka rýchly procesor od Intelu, 8 GB rýchlej operačnej pamäte, 256 GB úložisko a grafický čip od Nvidie. Vo výbave má jemný FullHD displej s veľkosťou 13,3-palcov a vďaka hliníkovej konštrukcii váži len 1,3 kg. S reálnou výdržou na úrovni 4 až 6 hodín je skvelým partnerom nielen pri práci, ale napríklad aj na cesty.

Najobľúbenejší smart náramok na trhu

Zvýšenej popularite sa tešia aj inteligentné náramky. Model Mi Band je jedným z najúspešnejších produktov tejto kategórie vôbec a vďaka nízkej cene je skvelým tipom na jednoduchý darček. Najnovší model Mi Band 3 s dotykovým OLED displejom dokáže veľa. Monitoruje tep, kroky, spánok, množstvo spálených kalórii a prejdenej vzdialenosti a upozorňuje na hovor či SMS. Disponuje vodeodolnosťou až do 50 metrov, no láka aj výdržou. Tá je na úrovni 20 dní. Šikovná vecička.

Kúpiť Mi Band 3 za 23 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

FonTech

Darčeky pre domácnosť

Technologickými hračkami sa dnes pohodlne dá vybaviť aj domácnosť a kancelária. V tomto prípade máme dva tipy, ktoré vylepšia WiFi aj audio zážitok z filmov. Xiaomi Mi WiFi Router 4 rozšíri internet po celom byte či dome. Pri cene 30 eur ponúka až 4 antény pre lepšie šírenie signálu aj na väčšie vzdialenosti, a to v pásme 2,4 GHz aj 5 GHz. Efektívna je možnosť jeho ovládania cez aplikáciu v mobile.

Kúpiť Xiaomi Mi WiFi Roueter 4 za 30 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Xiaomi

Vylepšiť zvukový zážitok pri pozeraní televízie či filmov pomôže Mi TV Speaker. Ponúka stereo zvuk, celkovo až 8 reproduktorov a tiež konektivitu cez Bluetooth. Umožňuje teda aj prehrávanie zo smartfónu. Plnohodnotný zážitok z hudby či filmu pritom stojí len niečo vyše 70 eur.

Kúpiť Xiaomi Mi TV Speaker za 71 €
Bezpečný nákup ca FonTech Shop

FonTech

V meste bez dopravnej zápchy

Ďalšie zariadenie v našom výbere už nie je tak tradičné, avšak najmä medzi mladými zažíva veľký „boom“. Elektrická kolobežka je jedinečným dopravným prostriedkom do miest. Model Ninebot ES2 pritom patrí k tým najlepším a zároveň cenovo najdostupnejším. Disponuje silným motorom s výkonom 700 W, vďaka čomu vie dosiahnuť maximálnu rýchlosť 25 kilometrov za hodinu. Váži 12 kg a pri batérii s kapacitou 5,2 Ah ti ponúkne dojazd na úrovni 25 km. Cena 320 eur je pritom jedna z najvýhodnejších na trhu.

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot ES2 za 320 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Pomocník na upratovanie

Robotické vysávače sú ďalšími produktami, ktoré získali popularitu medzi používateľmi relatívne nedávno. Kľúčovými faktormi boli zníženie ceny a najmä zlepšenie schopností. Príkladom úspešného zariadenia je robotický vysávač značky Xiaomi. Mi Robot Vacuum za približne 240 eur je užitočným pomocníkom do domácnosti. Má 12 senzorov pre orientáciu a mapovanie priestoru, vydrží vysávať 2,5 hodiny a ovládať sa dá cez smartfón.

Kúpiť robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum za 239 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

robotický vysávač
Xiaomi

Videá na oveľa vyššej úrovni

Gimbal je zariadenie, ktoré sa perfektne kombinuje s prvými produktami v našom výbere – smartfónmi. Pri častom nahrávaní videí je v podstate nevyhnutná dobrá stabilizáciu obrazu a tú vie ponúknuť Osmo Mobile 2 od známeho výrobcu DJI. Ponúka niekoľko pokročilých funkcií, vďaka ktorým je možné posunúť videá na oveľa vyššiu úroveň.

Kúpiť gimbal DJI OSMO Mobile 2 za 99 €
Zľavový kupón 12OSM2

DJI STORE

Gadget aj pre zuby

O zuby sa treba starať a pomocníkom pritom môže byť elektrická zubná kefka Oclean One za cenu pod 50 eur. Pracuje s frekvenciou 42 000 vibrácií za minútu a pritom ponúka množstvo inteligentných funkcií a 12 čistiacich režimov. Všetko je možné opäť ovládať cez smartfón.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku Oclean One za 49 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Oclean

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom